Přejít k hlavnímu obsahu

Jak se naučit anglicky

Nejprve trocha motivace. Vím, že pokud se něco chceme naučit, samotné provedení tohoto úkolu není úplně jednoduché. Motivace nevydrží dlouho každému. Ale věřím, že pokud něco opravdu chceme, dokážeme to. Mluvme o angličtině. Můžu říct snad jen jediné. Naučte se ji raději teď, než později nebo nikdy. Nikdy nevíte, co Vám vstoupí do života - dovolená, práce, či vztah v zahraničí... Pro ty z Vás, kteří chtějí do světa, je to nutnost a znamená to také přímo neomezené možnosti...

Diskuze k článku

Přidat komentář

Libor (neověřeno) | Ne, 01/06/2013 - 23:54

Ahoj, pokud mohu poradit, procvičovat angličtinu můžeš každý den na www.newsinlevels.com . Knížka ti takové výhody nenabídne.

Ať se daří.

Luu (neověřeno) | Ne, 04/27/2014 - 21:31

Důležitá je i motivace. Když nevím proč se chci něco naučit, co mi to přinese tak se u toho těžko vydrží. Je dobré mít nějaký motor sám v sobě, ale i v okolí.
Pomáhá vidět i pokroky. Vždy po určité době si udělat jednoduché vyhodnocení a zjištění kam sem se posunul. V tomto mi právě přišla super online výuka jazyků. Zlepšení bylo měřitelné.

snad to pomůže

Eliška (neověřeno) | Čt, 10/27/2016 - 14:43

Zdravím, když jsem se snažila naučit anglicky já, nešlo to, dokud jsem nešla do kurzu. Tam jsem pochytila základy gramatiky a teprve potom jsem se dala do samostudia. Poslechcem audioknih, čtením a sledováním filmů v AJ jsem vypilovala angličtinu natoik, že jsem přežila půl roku v Angli, a to bez komplikací. Doporučuji na ty kurzy mrknout na http://slevys.cz/, tam jsem to našla já a vyplatilo.

Další zajímavé články

Jak zvládnout zkoušku FCE | rady
Jak zvládnout zkoušku FCE | rady. First Certificate in English je zaměstnavateli nejžádanější a nejrozšířenější jazykovou zkouškou ze všeobecné anglič…
Jak zvládnout zkoušku PET | rady
Jak zvládnout zkoušku PET | rady. PET, Preliminary English Test, je jedním z řady mezinárodně uznávaných Cambridgeských certifikátů ze všeobecné angli…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.