Přejít k hlavnímu obsahu

Jak se vybavit na narození miminka ─ základní výbavička

Čekáte svého prvního potomka a lámete si hlavu tím, co vše je potřeba pro miminko nakoupit? V následujícím videu vám zkušená maminka poradí, čím se na příchod miminka nutně vybavit, ale také předá své zkušenosti a poznatky, co příliš nutné není. Chcete-li se dobře připravit na narození děťátka, ale přitom zbytečně neutrácet, pak určitě zhlédněte následující video.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Lenka Pekařová (neověřeno) | Po, 02/25/2019 - 23:31

Já sice miminko nečekám, ale zato moje sestra ano. Proto, když jsem přemýšlela co jí koupit k Vánocům, tak jsem se rozhodla právě pro něco užitečného pro miminko. Nakonec jsme se s mužem složili a koupili jí nový kočárek. Přecejen je to věc, kterou určitě využije. Byla z toho nadšená. :-)

Další zajímavé články

Jak na seznam svatebních darů
Váš velký den se blíží a začínáte řešit praktické záležitosti ohledně svatby? Začínají se vás přátelé a rodina vyptávat, jaké svatební dary by se vám…
Jak správně držet příbor
Jak správně držet příbor | návod. Jak na správné držení příboru? Zdálo by se, že je to základní věc, kterou jsme se všichni učili už ve školce. Pravdo…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.