Přejít k hlavnímu obsahu

Jak si udělat svůj šatník veselejší

Máte ve své skříni jen samé nudné a upjaté kousky oblečení? Pak je možná na čase s tím něco dělat. Originální vtipné pánské či dámské tričko nebo mikina vás nejen pobaví, ale zaručí i to, že vás na ulici jen tak někdo nepřehlédne. Vtipná trička nebo mikiny jsou zároveň i pěkným dárkem. Na eshopu geekshirts.cz si můžete vybrat ze širokého sortimentu všech možných potisků i velikostí. Všechna pánská trička, pánské mikiny a dokonce i dětská trička nebo dámská. Vše je tištěno tou nejkvalitnější metodou. Takové potisky jinde nenajdete.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Myška78 (neověřeno) | St, 11/21/2018 - 00:02

Díky za tipy :) Super oživení šatníku můžou být taky trička s vlastním potiskem. My jsme s kamarádem přemýšleli, že bysme nějaké takové potisky začali navrhovat, nechali si natisknout víc triček a někde bysme je prodávali. Myslím, že když to má nápad, tak se na tom dá celkem dobře vydělat. Už jsme našli i firmu, která by to mohla dělat, viz. odkaz pod přezdívkou.

alenkavrisidivu (neověřeno) | Po, 02/25/2019 - 22:22

Pár takových vtipných triček doma taky mám, ale je pravda, že většinou je nosím spíš jen doma. Mimo to mi příjde, že některá z nich nejsou ani tak kvalitní a já spíš preferuju kvalitní dámský textil... :-)

KamSsa1 . (neověřeno) | Po, 05/20/2019 - 16:23

Taky se mi zdál můj šatník docela fádní, a tak jsem se rozhodla to změnit. Začala jsem proto nakupovat na https://www.onlinesekac.cz/ , kde se dá sehnat moc pěkné oblečení z druhé ruky, které je občas opravdu moc zajímavé a můj šatník je tak od té doby mnohem pestřejší.

Další zajímavé články

Jak si vybírat parfém | tipy
Jak si vybírat parfém | tipy. Už se vám někdy stalo že se vám vůně na někom líbila a když jste si koupili ten samý parfém, všechno bylo jinak? Jak mát…
Jak využít kakaové máslo | rady a tipy
Jak využít kakaové máslo | rady a tipy. Kakaové máslo se samozřejmě používá především k výrobě poctivé a kvalitní čokolády. Uplatnění však nalezn…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.