Přejít k hlavnímu obsahu

Jak si vybrat instalatéra v Praze

30. Duben 2023
Jak si vybrat instalatéra v Praze

Jestliže se vám ucpe toaleta, protože do ní vaše milá ratolest hodí hračku, nebo potřebujete vyměnit bojler, kterým denně ohříváte vodu, budete zřejmě potřebovat pomoc instalatéra. To platí i tehdy, když budete plánovat nové radiátory, rozvody vody, budete chtít zapojit myčku… Jak ale vybrat instalatéra v Praze, abyste byli plně spokojeni?

 

Vsaďte na zkušenou společnost

Praxí se získávají znalosti a dovednosti nejlépe. Co zažijeme na vlastní kůži, to se nám výborně „vryje pod kůži“. Zkušený a kvalitní je např. instalatér Praha Best instal s.r.o. Pomůže vám ať už potřebujete objednat havarijní službu, naplánovat opravu nebo rekonstruovat. Obrátit se na něj můžete i v případě, že potřebujete poradit.

Instalatér Praha funguje 24 hodin 7 dní v týdnu. Na telefonním čísle +420 228 227 301 jsou vám k dispozici ochotní a erudovaní odborníci připraveni rychle pomoct. Využít můžete i e-mailovou adresu info@vmb-servis.cz. Společnost sídlí na Kubánském nám. 11 v Praze 10 – Vršovicích.

Odborníci jsou připraveni být u vás do 60 minut, což v případě havárie jistě oceníte. Zaplatit můžete různými platebními metodami.

Služby, které nabízí instalatér a topenář Praha

Poptávat můžete instalatérské a topenářské práce, menší práce, opravy, ale i rozsáhlé stavby a rekonstrukce. Zkušení řemeslníci, kteří zde pracují, absolvují pravidelná školení, můžete si být jisti jejich šikovností i znalostmi.

V případě plánovaných oprav vám firma ráda nabídne hned několik termínů, abyste si mohli vybrat ten, který je pro vás nejvhodnější. NONSTOP dispečink je určen pro všechny havarijní situace.

Poptávat můžete např. kompletní práce v oboru topenářství, výměnu WC, montáž i demontáž či opravu bojleru, zprovoznění ucpané vany, ucpaného umyvadla, čištění odpadů, instalaci i demontáž a montáž toalety a další služby.

Instalatér Praha 6 je rodinnou instalatérskou firmou s mnohaletou tradicí. Ráda pomůže zájemcům v celé Praze i Středočeském kraji. Havarijní situace vyřeší rychle a se zárukou, při plánovaných opravách a stavbách se rádi přizpůsobí vašim časovým možnostem. Kvalitní práce a vstřícné jednání včetně individuálního přístupu ke každému je tady samozřejmostí.

Více informací najdete na vmb-servis.cz.

 

Autor: Mirka K.
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak na úklid oken a žaluzií
Okna v domácnosti myjeme zpravidla několikrát do roka. Snad všichni je ale myjeme před Vánocemi a na jaře. Snad bychom bez čistých oken tyto krásné sv…
Jak pečovat o myčku nádobí | rady
Jak pečovat o myčku nádobí | rady
Jak pečovat o myčku nádobí | rady. Myčka nádobí je dnes neodmyslitelnou součástí moderní kuchyně jak v restauracích, tak i v domácnostech. Jde o elekt…
Jak snížit vlhkost v chladničce
Jak snížit vlhkost v chladničce
Jak snížit vlhkost v chladničce | rady a tipy. Chladnička má jednu úžasnou vlastnost: prodlužuje trvanlivost pokrmů a surovin, které do ní vkládá…
Jak opravit okenní tabule | rady
Jak opravit okenní tabule | rady
Jak opravit okenní tabule | rady. Opravou okenní tabule se míní její výměna. Opravit prasklou tabuli nelze, jedině prasklinu přelepit průhlednou pásko…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.