Přejít k hlavnímu obsahu

Jak udržovat dřevěný zahradní nábytek

Dřevěný zahradní nábytek skvěle doplňuje jakoukoli zahradu. Je krásný, elegantní a pohodlný. Ale aby nám vydržel svěží déle než jednu sezonu, je potřeba dodržovat několik jednoduchých rad.

Diskuze k článku

Kamil Valášek (neověřeno) | Pá, 02/15/2019 - 07:58

Je pravda, že aby zahradní nábytek opravdu něco vydržel, tak je potřeba o něj i náležitě pečovat. My už například máme na zahradě několik let nábytek z teakového dřeva a pořád vypadá jako nový. Myslím si, že za to může právě to, že se o něj pravidelně starám. :-)

Franta (neověřeno) | Po, 05/06/2019 - 07:26

Super článek. My máme taky dřevěný zahradní nábytek. Kupovali jsme ho letos z https://www.zahradni-dreveny-nabytek.cz/ , takže je ještě pěkný, ale je mi jasný, že po zimě bude nějakou menší údržbu potřebovat, aby vypadal pořád dobře.

Karla Tomášková (neověřeno) | St, 07/17/2019 - 05:12

Škoda, že jsem na tenhle článek nenarazil dřív. Kdybych totiž věděl, jak se o náš zahradní nábytek pořádně starat, tak by určitě nevypadal tak strašně, jako vypadá teď. No nic, asi už je čas na nákup nového. Rád bych nějaký trochu originálnější, než to, co má na zahradě nebo terase každý. V tomto ohledu mě teď pár týdnů zpátky dost zaujaly lavice a stolky, které měli na zahrádce v jedné restauraci, ve které jsem byl. Nedalo mi to a musel jsem se zeptat, kde se něco takového dá sehnat. Prý u http://www.dublino.cz/

Přidat komentář

Další zajímavé články

Obrázek není k dispozici
V posledních letech začíná na našich zahradách nahrazovat nevzhledné plastové stoly a židle nábytek tmavě medové barvy z tvrdého dřeva. Jde o dřevo te…