Přejít k hlavnímu obsahu

Jak urychlit hojení ran

Jak urychlit hojení ran | rady a tipy. Rozbili jste si koleno, odřeli loket nebo se řízli při krájení chleba? S většinou drobných ran si poradíte sami, a to dodržováním několika základních kroků. Jak urychlit hojení ran? Poradíme vám níže.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Hana (neověřeno) | Po, 04/15/2019 - 09:31

Dobrý den. Moc ráda bych se podělila o výborné zkušenosti s lékem Wobenzym. I když vím, že se dost často používá při problémech s imunitou a perfektně mi zabral i na gynekologické problémy, tak především právě u hojení ran zafungoval dokonale a to především podle názoru mého ošetřujícího lékaře.

Eva (neověřeno) | So, 05/25/2019 - 08:07

Mám podobnou zkušenost jako vy, Hano. A všem svým známým ho doporučuji a zatím jsem neměla snad ani jednu negativní zpětnou vazbu.

Alžběta (neověřeno) | Út, 07/09/2019 - 12:33

Souhlasím a navíc ještě používáme Wobenzym u opakovaných zánětů dýchacích cest, protože na imunitu je nejlepší.

Další zajímavé články

Jak vyrobit a využít karmelitské kapky
Jak vyrobit karmelitské kapky | návod. Karmelitské nebo karmelitánské kapky jsou bylinná tinktura, která se používá zejména při zažívacích potížích. C…
Jak léčit opary přírodní cestou
Opar je bohužel velmi známé a nepříjemné onemocnění virového původu a téměř každý z nás se s ním už někdy setkal. V našem článku najdete doporučení, j…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.