Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vybrat krabičkovou dietu | rady

Jak vybrat krabičkovou dietu | rady. Hodně lidí si dává novoroční předsevzetí, mezi která nejčastěji patří hubnutí. Nejrůznější zaručené diety většinou vedou k tzv. Jo-Jo efektu, což znamená drastické omezení jídla vedoucí ke snížení tělesné váhy, která se však po čase opět vrátí na původní stav. Krabičková dieta nabízí vyvážený jídelníček, pestrou stravu a v případě, že dáte přednost před recepty na krabičkovou dietou a domácí přípravou profesionálním dodavatelům, ušetří vám čas věnovaný přípravě pokrmů. Jak si tedy krabičkovou dietu vybrat?

Diskuze k článku

Přidat komentář

Alena Reichmannová (neověřeno) | St, 04/24/2019 - 08:59

No, mně se dieta v krabičce zamlouvá asi nejvíc z toho důvodu, že bohužel nemám moc času starat se o to co jím a díky tomu nejím zrovna zdravě. Právě proto přemýšlím nad tím, že krabičkovou dietu také vyzkouším. Podle toho, co jsem četla, tak by to pro mě mohlo mít jen samá pozitiva.

Další zajímavé články

Jak na ketodietu
Jak na ketodietu | rady a tipy. Ketodieta je založena na příjmu velkého množství bílkovin, a naopak na konzumaci minima sacharidů. Vzhledem k tomu, že…
Jak vypadat štíhlejší | rady
Jak vypadat štíhlejší | rady. Trápí vás nějaká kila navíc? A necítíte se kvůli nim dobře? Maskovat se do příliš volných věcí, není zrovna tím nejlepší…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.