Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vybrat mezi pružinovou a taštičkovou matrací

Existuje celá řada různých matrací. Vybírat si tak dnes můžete mezi latexovými matracemi, gelovými matracemi, PUR – sendvičovými matracemi, matracemi ze studené pěny, pružinovými matracemi, pružinovými taštičkovými matracemi anebo třeba také matracemi vyrobenými z líné pěny. Pružinové a taštičkové matrace patří v současnosti mezi nejkvalitnější a nejoblíbenější matrace. Víte, jaký je mezi nimi rozdíl a podle čeho matraci vybírat?

Diskuze k článku

Přidat komentář

Dobrý den, my se právě s manželem rozhodujeme jakou matraci pořídíme pro své pohodlné spaní. Protože do teď spíme na molitanové matraci a na psteli, kterou jsme tak nějak vyfasovali a už jsme ušetřili nějaké ty peníze a tak si chceme dopřát trochu nadstandartu!!! Už jsme si vybrali tuto nádhernou postel: http://www.zlutahala.cz/postel-svetle-hneda-180-p18560 a moc se mi líbí že má to klopení zad ale teď právě nevím jak to řešit s matrací, ty nejsou součástí postele, což je dobře, protože by si člověk pak nemohl volit jakou matraci chce, já ale nevím které by nám nejvíc vyhovovali. Nejlepší by bylo najít obchod kde mají možnost vrácení nebo výměny třeba i po měsíci, když zjistíme, že nám matrace třeba nesedí!!!

Ja osobne jsem kupovala matrac na matrace-vegas.cz sou pro mne nejlepsi volba, protoze maji super ceny a taky ta kvalita. Ja jsem vemi spokojena.

Hana Nekvasilová (neověřeno) | Pá, 06/28/2019 - 22:20

Já už bych teda pružinovou matraci asi nikdy nechtěla. Jednu takovou jsem před pár lety měla a moc pohodlná teda nebyla. Možná jsem jen vybrala nějakou špatnou, těžko říct. Každopádně teď mám tu taštičkovou a tu si nemůžu vynachválit. :-)

Emuška (neověřeno) | St, 12/17/2014 - 14:12

Taštičkové matrace jsou moc dobré. Dneska jsou sice matrace i z jiných materiálů, ale my jsme si teď zase kupovali taštičkové u Grossmanna (http://www.grossmann-matrace.cz/) a prý jsou pořád jedny z nejlepších, hlavně, co se týče životnosti a cirkulaci vzduchu.

monicka (neověřeno) | St, 08/19/2015 - 13:37

Zdravím, já se přidávám k doporučení matrace-best.cz kupovala jsem tam naše matarce co máme v ložnici a jsou dobré.. s obchodem všechno v naprostém pořádku

Mitral (neověřeno) | Pá, 12/28/2018 - 22:58

Čus, já doporučím matraci Tropico Forest jsme s ní maximálně spokojení. Má všude skvělé recenze a s měkkostí fakt top :).

janice (neověřeno) | Čt, 10/22/2015 - 22:18

já bych teda taky raději zvolila línou pěnu.. máme doma z eshopu matrace-best.cz a spokojenost

Další zajímavé články

Jak poznat kvalitní a nekvalitní matrace
Za svého života prospíme téměř jeho třetinu. I když spíme, náš mozek usilovně pracuje. V průběhu spánku dochází k celé řadě důležitých procesů, díky n…
Jak si vybrat futon
Futon je tenká, ručně vyráběná matrace z přírodních materiálů, mimořádně skladná, pohodlná a variabilní. V Japonsku má dlouholetou tradici, a i když s…
Jak vybrat správnou matraci | rady
Jak vybrat správnou matraci | rady. Potřebujete koupit novou matraci a přemýšlíte, jak a kde začít? Výběr nové matrace není úplně jednoduchou záležito…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.