Přejít k hlavnímu obsahu

Jak výrazně šetřit každý den

Jak výrazně šetřit každý den

Jak výrazně šetřit každý den | rady a tipy. Byla by chyba myslet si, že šetřit musí pouze chudí. Pravda je taková, že téměř všichni plýtváme. Nejvíce lze uspořit už ve chvíli, kdy nakupujeme, abychom nemuseli vyhazovat zkažené potraviny nebo předražené zbytečnosti. Jak tedy hospodařit, abychom zbytečně neutráceli peníze?

Diskuze k článku

Přidat komentář

Láďa Kroupa (neověřeno) | So, 05/18/2019 - 16:41

To jsou podle mého názoru super tipy. Mně samotnému dost dlouho trvalo, než jsem se naučil šetřit. Ještě třeba dva roky zpátky se snad ani jeden měsíc nestalo, že bych s výplatou vyžil celý měsíc. Teď už tomu ale naštěstí není a naopak se mi každý měsíc podaří nějaké peníze ušetřit. Docela začínám uvažovat nad tím, že bych ty ušetřené peníze někam investoval. Velmi se mi zamlouvají například investice do drahých kovů.

Další zajímavé články

Jak snížit výdaje za potraviny
Jak snížit výdaje za potraviny
Jídlo je významnou položkou v rodinném rozpočtu. Tvrdí se, že na jídle by se šetřit nemělo, ale na druhou stranu, snížení nákladů za potraviny je nejs…
Jak vyjít s penězi | tipy
Jak vyjít s penězi | tipy
Jak vyjít s penězi | tipy. Vystačit s penězi je u mnohých lidí a v rodinách velký problém. Obzvlášť tam, kde rodinné příjmy jsou nízké a skutečně není…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.