Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vyrobit vánoční stromeček jako dekoraci z bavlnky

LadySasetka ukazuje dva jednoduché návody, jak si vyrobit vánoční stromeček jako vánoční dekoraci. Přitom stačí jen pár šikovných rukou, abyste si vánoční ozdoby vyrobili i vy. V hlavní roli je bavlnka, kterou obmotáme kolem korpusu a necháme zatvrdnout pomocí lepidla. Zbývá už jen dozdobit kuličkami a špičku vánočního stromečku pěknou mašlí nebo vánoční hvězdou.

Diskuze k článku

Přidat komentář

aga kolorz (neověřeno) | Ne, 01/10/2016 - 21:30

Hodnie Davno spolu mielí stah sex obok mie mezi nami funguje stah spolu ýít doopravdy spolu sami dva on je pravej mojim životé soukrome byli mílenci skuncí to semnou opakovat udélat navzdy spolu
nežíkej ve škole nic doma jo skryvat stah byla stebou vc svlekat trenky znam spoctu let maš mie.

aga kolorz (neověřeno) | Ne, 01/10/2016 - 21:38

stravit noc vino semnou pít bíle červene mame spolu beco cukat posteli romantíčke milovani tibor na tvaz agi jo vim o tobeie vic .

Lenka H. (neověřeno) | Pá, 11/16/2018 - 20:59

Jéé, díky za návod, o víkendu to zkusím :) Nemůžu uvěřit tomu, že už se blíží advent. Včera jsme se stavovali v Penny Marketu a koupili tam v akci nový stojan na vánoční stromeček, tak už na mě začíná přicházet vánoční nálada a chuť tvořit dekorace. :) Pod přezdívkou když tak najdete odkaz na leták :)

Další zajímavé články

Jak upéct slaný štrúdl | recept
Slaný štrúdl | recept. Připravte si vynikající slaný štrúdl. Přípravu slaného štrúdlu zvládne opravdu každý, navíc jeho náplně lze libovolně měni…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.