Přejít k hlavnímu obsahu

Jak začít s myšlenkovými mapami

Myšlenkové mapy se používají od nepaměti, používají se k přehledné organizaci myšlenek, úkolů a jiných informaci, které spolu souvisí. Myšlenková mapa je diagram, respektive jsou to graficky vyobrazené větve kolem centra nákresu, kdy jednotlivé větve nesou informační hodnotu v podobě textu nebo vypovídajícího obrázku. Myšlenkové mapy vám mohou pomoci při organizaci projektů a úkolů, například při organizaci oslavy, kdy do myšlenkové mapy zachytíte vše, co se k organizaci oslavy váže, nebude potom problém čas od času kontrolovat, zda se na něco nezapomnělo. Systém myšlenkových map se považuje za dokonalejší prostředek pro zachycení jakýchkoliv informaci, a to oproti klasickému zachycování informaci pod sebou. V tomto článku vám poradím, jak začít s myšlenkovými mapami.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Další zajímavé články

Jak se vyhnout chybám v životopisu | rady
Jak se vyhnout chybám v životopisu | rady. Životopis vytvoří při výběrovém řízení první dojem, který je tím nejdůležitějším. Díky chybně napsanému živ…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.