Přejít k hlavnímu obsahu

Jak získat výhodnější podmínky u mobilního operátora | rady

Jak získat výhodnější podmínky u mobilního operátora  | rady. Známe to všichni. Pár hovorů s rodinou, přítelem či přítelkyní a částce na účtu za telefon se nestačíme divit. Přitom obvykle stačí jen málo. Už jediným telefonátem na infolinku operátora si můžete přilepšit o sms zprávy navíc nebo volné minuty na volání. Získat ale můžete i levný telefon či slevu na tarif. Mnozí operátoři si myslí, že o zákazníky bojovat nemusí, ale opak je pravdou. Pokud se vám podmínky pro užívání vašeho mobilního telefonu nezdají být dostatečně lákavé, přečtěte si náš článek.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Já když slyším kolem sebe, co operátoři předvádějí, tak jsem hrozně rád za to, že mám jen pracovní telefon a tímto se nemusím vůbec zatěžovat. Ale syn má co chvilku jiného operátora, akorát už jsem přestal sledovat, proč je vlastně pořád střídá a jakého má zrovna teď.

Já bych Vám z těch virtuálních operátorů mohla doporučit fayn.cz - i když je jediný, kterého jsem zkoušela, takže Vám asi nedokážu dát nějaké komplexnější srovnání. Každopádně moje útrata za celý měsíc je se vším všudy ještě nižší, než byl u předchozího operátora jen paušální poplatek, takže já jsem prostě spokojená.

Jsem momentálně zákazníkem T-mobilu, ale jsem už delší dobu nespokojená. Mám tarif bav se (už víc než 4 roky), ale potřebovala bych více volných minut.

Smlouva s T-Mobile mi vyprší v březnu. Kdybych chtěla přejít k Vodafonu a zároveň mám inkartu od ČD, můžu taky zažádat o výše zmíněný "tajný tarif"? :)

Prozatím si zjišťuji informace, na T-mobile už jsem volala a dala jsem paní najevo, že mám v plánu s nimi smlouvu dále neprodloužit, tak uvidíme, jestli se ozvou...

MirkaHanzelkova (neověřeno) | Ne, 09/20/2015 - 17:50

Dobrý den, já taky musím změnit operátora, tak mě napadlo, že bych zkusila někoho z těch menších, virtuálních, prý mají nesrovnatelně nižší ceny. Může za tím být nějaký háček? A máte nějakého vyzkoušeného? Děkuji.

Pavel Szaba (neověřeno) | So, 10/01/2011 - 11:31

Mám Vodafone, tarif za 350 Kč. Nedávno jsem se dozvěděl, že kdo má od ČD inKartu, tak si u Vodafone může vzít "tajný tarif" - provolat 350 Kč, ale platit o 75 % méně, čili jen 88 korun. Tak jsem zavolal na operátora a řekl mu, že chci tarif ukončit, s tím, že si počkám, co mi nabídne.

Nabídl mi 50 % slevu na dobu 1 roku. Tak jsem mu řekl, že to je pro mě málo, že Vodafone je schopen mi dát slevu 75 % na inKartu. Říkal, že o tom nic neví. Tak jsem to položil a dovolal se jiné operátorce Vodafone a řekl narovinu, že chci 75 % slevu. Za 5 minut vyřízeno. Teď za tarif, který jsem platil 350 korun, platím jen 88 kaček.

Takže doporučuji, kdo chce ušetřit, prostě se víc zajímat o to, co platíte. Uvidíte, že se dá ušetřit peníze.

Tom (neověřeno) | St, 04/07/2021 - 11:39

A pokud se nechcete dohadovat a smlouvat s mobilním operátorem zkuste službu, která ten výhodnější tarif vyhádá za vás : CenyVolani.cz , mám od nich tarif za 375,- Kč a super !

Emil Horvath (neověřeno) | Pá, 03/15/2019 - 06:40

Ještě štěstí, že existují ta porovnání tarifů různých operátorů. Nebýt toho, že jsem se na jedno takové srovnání podíval, tak bych asi ještě dnes platil O2 bezmála osm stovek za pouhých 500 MB internetu. Udělal jsem to přesně tak, jak píšete... Zašel jsem do prodejny, řekl jim, že od nich chci odejít a že třeba Vodafone mi může za tu stejnou cenu nabídnout mnohonásobně lepší tarif. Ihned mě tedy začali přemlouvat ať u nich zůstanu a začali mi nabízet výhodnější tarify s lepší cenou než u Vodafonu.

Další zajímavé články

Jak úsporně topit plynem | rady
Jak úsporně topit plynem | rady. Zemní plyn celá řada českých domácností využívá nejen k vaření, ale i k vytápění. Bohužel nepatří zrovna mezi ty nejn…
Jak uschovat peníze na dovolené | rady
Jak uschovat peníze na dovolené | rady. Jak snížit riziko ztráty hotovosti a jiných cenností, případně co nejvíce ztížit práci kapsářům? Když se budet…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.