Přejít k hlavnímu obsahu

Jak posílat SMS zdarma do všech sítí | rady

Jak posílat SMS zdarma do všech sítí | rady

Jak posílat SMS zdarma do všech sítí | rady. Posílejte SMS zdarma do všech sítí - SMS do O2, Vodafone a T-Mobile. Popíšeme si postup, jak nejsnadněji a z pohodlí svého domova poslat SMS zdarma do všech sítí, aniž byste museli operátorovi za poslání SMS zaplatit.

Co je potřeba

přístup k internetu

1

SMS zdarma do všech sítí nabízí několik internetových stránek. Můžete využít také SMS bránu operátora, počítejte však s řadou omezení, například s maximálním počtem povolených znaků. Zatímco na mobilu zasíláte SMS se 160 znaky, u SMS brány může být vaše SMS zpráva omezena pouze na 60 znaků (O2). Přesto existují weby, které návštěvníkům umožňují posílání plnohodnotných SMS zpráv do všech sítí zdarma díky uzavřeným smlouvám s českými operátory a některé z nich jsou schopné vaši dlouhou SMS rozdělit do několika částí. Využít můžete například oblíbené stránky: www.esemes.cz, www.poslatsms.cz, www.smsbrana.cz.

2

Nabízené služby mají také svá omezení. Obvykle to je časový limit, který určuje, za jak dlouho můžete poslat další SMS. Některé weby umožňují zasílat také hromadné SMS do všech sítí. Službu využijete, pokud posíláte SMS zprávy více lidem a často. Taková služba je už zpoplatněná. Ceny jsou ale výhodnější, než kdybyste SMS zprávy posílali z mobilního telefonu. Proto se nejprve ubezpečte, že se na webu nacházíte ve správné kategorii.

3

SMS zdarma na čísla českých operátorů O2, T-Mobile a Vodafone můžete posílat obvykle bez registrace. Vyplňte ve formuláři číslo příjemce, vyberte zvoleného operátora příjemce SMS zprávy a napište text zprávy. Je možné, že před odesláním vaší SMS zprávy budete muset opsat bezpečnostní kód z nabídnutého obrázku.

Tipy

O2 brána: http://sms.1188.cz (omezeno na 60 znaků)
T-Mobile: http://sms.t-zones.cz/open.jsp
Vodafone: https://park.vodafone.cz/?t=hp-vodafonesms-cz (Vodafone park vyžaduje registraci)

Varování

U zasílání SMS zdarma obvykle služby negarantují doručení vaší SMS zprávy příjemci. Počítejte s tím!

Autor: chorche
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak ušetřit peníze díky změně banky
Jak ušetřit peníze díky změně banky
Test časopisu dTest potvrdil, že mezi klienty bank je o možnosti změnit banku nízká informovanost. A i když jsou se svou bankou nespokojení a platí řa…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.