Co je potřeba

Především čeští a slovenští turisté putují do Chorvatska. Právě dovolená Chorvatsko autem patří mezi nejoblíbenější, a to hned z několika důvodů. Země je perfektně dostupná, autem se dostanete kamkoliv a hlavně na vás čeká křišťálově čisté moře. Jestliže jste však nikam ještě takto necestovali, je potřeba se náležitě připravit. Nejde jen o to, jaké cestovní doklady do Chorvatska potřebujete, ale také je potřeba si ujasnit, jestli chcete spíše relax, nebo dobrodružství a podobně.

1

Co seriál od top-pojištění.cz zahrnuje?

Pokud si říkáte, že stačí sjednat cestovní pojištění, vzít plavky a vyrazit, potom jste na omylu. Štěstí totiž přeje připraveným. V sedmidílném seriálu se portál Top-Pojištění.cz zaměřuje na následující otázky:

S kým a kam cestovat?

Zvolit cestovní kancelář, nebo raději jet na vlastní pěst?

Jak cestovat na dovolenou?

Jak vybrat ubytování?

Co si nenechat ujít ze zahraničních kulinářských specialit?

Zvolit odpočinek, nebo dobrodružství?

Na co všechno se připravit?

Stejně tak se dozvíte, že si můžete sjednat cestovní pojištění online, a to klidně i večer předtím, než vyrazíte na vysněnou dovolenou.

2

Jak cestovat na dovolenou?

Otázka, kterou řeší snad každý. Cesta na dovolenou autem má tu výhodu, že si v dané zemi nemusíte půjčovat automobil, abyste jezdili na výlety, ani nemusíte spoléhat na městskou hromadnou dopravu. Zase na druhou stranu, doba přepravy je delší než u takového letadla. Inspirujte se seriálem „Nepodceňujte výběr své dovolené“.

Návod obsahuje komerční sdělení.

Autorská práva ZDE

Hodnocení

Vaše hodnocení: Žádné
5
Average: 5 (2 votes)