Přejít k hlavnímu obsahu

Přečtěte si praktický 7dílný seriál o tom, jak správně vybrat dovolenou

22. Červenec 2019

Přestože je letní sezóna v plném proudu, stále se najdou jedinci, kteří nechávají plánování dovolené na poslední chvíli. Pokud se chystáte do zahraničí, například vás láká dovolená v Chorvatsku, ovšem nevíte, na co všechno se připravit, máme pro vás skvělý tip. Internetový portál Top-Pojištění.cz pro vás připravil praktický seriál „Nepodceňujte výběr své dovolené“, který se skládá ze sedmi dílů.

Co je potřeba

Především čeští a slovenští turisté putují do Chorvatska. Právě dovolená Chorvatsko autem patří mezi nejoblíbenější, a to hned z několika důvodů. Země je perfektně dostupná, autem se dostanete kamkoliv a hlavně na vás čeká křišťálově čisté moře. Jestliže jste však nikam ještě takto necestovali, je potřeba se náležitě připravit. Nejde jen o to, jaké cestovní doklady do Chorvatska potřebujete, ale také je potřeba si ujasnit, jestli chcete spíše relax, nebo dobrodružství a podobně.

1

Co seriál od top-pojištění.cz zahrnuje?

Pokud si říkáte, že stačí sjednat cestovní pojištění, vzít plavky a vyrazit, potom jste na omylu. Štěstí totiž přeje připraveným. V sedmidílném seriálu se portál Top-Pojištění.cz zaměřuje na následující otázky:

S kým a kam cestovat?

Zvolit cestovní kancelář, nebo raději jet na vlastní pěst?

Jak cestovat na dovolenou?

Jak vybrat ubytování?

Co si nenechat ujít ze zahraničních kulinářských specialit?

Zvolit odpočinek, nebo dobrodružství?

Na co všechno se připravit?

Stejně tak se dozvíte, že si můžete sjednat cestovní pojištění online, a to klidně i večer předtím, než vyrazíte na vysněnou dovolenou.

2

Jak cestovat na dovolenou?

Otázka, kterou řeší snad každý. Cesta na dovolenou autem má tu výhodu, že si v dané zemi nemusíte půjčovat automobil, abyste jezdili na výlety, ani nemusíte spoléhat na městskou hromadnou dopravu. Zase na druhou stranu, doba přepravy je delší než u takového letadla. Inspirujte se seriálem „Nepodceňujte výběr své dovolené“.

Návod obsahuje komerční sdělení.

Autor: Anonym
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak vybrat cestovní pojištění
Jak vybrat cestovní pojištění | rady a tipy. Léto se blíží a s ním i cestování. Pokud jedete do zahraničí, možná zvažujete cestovní pojištění. V dnešn…
Jak se pojistit do zahraničí | rady
Jak se pojistit do zahraničí | rady. Češi během dovolené rádi cestují a poznávají nové místa. Ať už je to letní dovolená u moře, lyžování v Alpách, eu…
Dovolena 2021: kam vyrazit za teplem?
Ne všechny oblíbené destinace utlumily svůj cestovní ruch. Zatímco některé země vás pustí přes hranice s podmínkou následné čtrnáctidenní karantény, j…
Jak převážet oblečení bezpečně?
Někdo si cestování užívá, jiný by ho nejradši celé prospal a vzbudil se až v cílové destinaci. Jestliže nevlastníte soukromý tryskáč, vlak nebo dodávk…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.