Přejít k hlavnímu obsahu

Jak na Facebooku komunikovat se svými přáteli - chat

01. Leden 2010

Facebook nabízí několik nástrojů, které lze využít pro komunikaci s přáteli. Nejrychlejší interakcí disponuje chat. Samozřejmě pokud je uživatel právě přihlášen do svého profilu na Facebooku - tedy že je online.

1

Zadejte adresu Facebooku: http://www.facebook.com a přihlaste se.

2

Menu Facebooku je rozděleno na dvě klíčová pole. Výrazná lišta v horní části obrazovky, kde naleznete položky Hlavní stránka, Profil... a méně nápadná, šedá lišta v dolní části. Klikněte na položku Chat. V závorce se informativně zobrazuje, s kolika vašimi přáteli můžete právě chatovat.

3

Klikněte na uživatele, se kterým chcete otevřít chat. Napsaný text odesíláte Enterem na své klávesnici.

V položce Možnosti si můžete nastavit zvuk příchozí zprávy chatu. Stačí kliknout na položku Chat v liště, rozbalí se seznam přátel. Nad seznamem položka Možnosti.

Autor: chorche
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Obrázek není k dispozici
Jak na Facebooku najít přátele
Na Facebooku můžete objevit i přátele, které jste dlouho neviděli. Vzájemné potvrzením přátelství ve Facebooku se vám budou zobrazovat informace a akt…
Obrázek není k dispozici
Jak si změnit vzhled Facebooku
Zdá se vám prostředí Facebooku už okoukané? Oživte si Facebook novým vzhledem. Pokud užíváte prohlížeč Mozilla Firefox, budete to mít velice snadné. V…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.