Přejít k hlavnímu obsahu

Jak na Facebooku najít přátele | rady

Jak na Facebooku najít přátele | rady. Na Facebooku můžete objevit i přátele, které jste dlouho neviděli. Vzájemným potvrzením přátelství na Facebooku se vám budou zobrazovat informace a aktivity vašich kamarádů. Přátele na Facebooku můžete najít několika způsoby.

1

Zadejte adresu Facebooku a přihlašte se. Adresa http://www.facebook.com

2

K nalezení svých přátel vám Facebook nabízí dva nástroje. Vyhledání přátel skrze váš email nebo vyhledání přátel skrze vyhledávací pole. První varianta je jednodušší a rychlejší. Během několika sekund až minut vám Facebook vytvoří seznam všech přátel, které můžete požádat o přátelství, a sdílet tak s nimi informace. Druhá varianta je pracnější. Zadáte jméno do vyhledávacího pole a Facebook nabídne všechny uživatele, u kterých se jméno shoduje či je alespoň podobné. Klikněte v horním menu na položku Přátelé.

3

Využijte jednu z variant. Zadejte email a heslo, popřípadě jméno do vyhledávacího pole.

4

Prohlédněte si veřejné profily vyhledaných lidí. Neváhejte v případě nejistoty (například kvůli neostré fotografii) poslat uživateli Facebooku soukromou zprávu a ujistit se.

5

Facebook funguje na principu sociální sítě. Předpokládá se, že v reálném životě máte několik přátel, kteří se vzájemně znají. Jestliže objevíte jednoho z členů "vaší komunity" - tedy svého kamaráda, nahlédněte do seznamu jeho přátel. Tam můžete objevit další uživatele Facebooku, které znáte. Stačí kliknout v profilu kamaráda pod jeho fotografii.

Autor: chorche
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak si změnit vzhled Facebooku | rady
Jak si změnit vzhled Facebooku | rady. Zdá se vám prostředí Facebooku už okoukané? Oživte si Facebook novým vzhledem. Pokud užíváte prohlížeč Mozilla…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.