1

1.
Dezinfekce
Tetování je třeba bezprostředně po dokončení omýt dezinfekcí a místo důkladně vyčistit, aby se mohl provést krok 2.

2.
Fólie
Tetování je nutné hned zpočátku přikrýt ochrannou fólií. Fólii nesundaváme, nechte ji přilepenou 6 hodin a až následně po uplynutí této doby ji odstraňte. Následně místo jemně omyjte vodou s dezinfekčním mýdlem, ale jen lehce, aby se kůže nedrhla. Hned poté kůži namažte krémem Bepanthen Plus.

3.
Koupání
V průběhu prvního týdne se vyvarujte koupání, můžete se pouze lehce osprchovat. Další týden už můžete klidně s koupáním pomalu začít. Tetování vždy pouze lehce omyjte dezinfekčním mýdlem a jemně usušte ručníkem.

4.
Klidový režim
Jestliže sportujete, tak prvních deset dní se sportu vyvarujte, jakékoliv napínání kůže může mít za následek, že tetování popraská nebo změní tvar.

5.
Lehké oblečení
V prvních dvou týdnech nenoste žádné těsné oblečení, které způsobí oděr kůže. Noste volné oblečení, tedy nejlépe košile a trička, tetování musí i dobře větrat.

6.
Sluneční záření
Tetování je zpočátku velmi citlivé na světlo. Během prvního měsíce se nesmí dostat do přímého slunečního světla. V prvním měsíci se také vyvarujte pobytu v soláriu, jakékoliv UV záření může mít vliv na barvu tetování.

7.
Opatrnost
Během prvních měsíců buďte obezřetní na činnosti, které budete provádět. Obzvláště dávejte pozor na nečistoty a odřeniny, které by mohli tetování poškodit. Jestli se tetování poškodí, tak bude nutné navštívit tatéra znovu.

Hodnocení

Vaše hodnocení: Žádné
0
Zatím nehodnoceno