1
Obrázek není k dispozici

Základem je hydratace pokožky. Používejte tělová mléka či krémy pravidelně po osprchování. Kůže bude na dotyk jemná a hebká. Jestliže vás trápí suchá pokožka, tak aplikujte výrobky určené přímo pro ni.

2
Obrázek není k dispozici

Naše kůže se pravidelně odlupuje, aby udělala místo novým buňkám. Nejvíce je tento jev viditelný na hlavě, kde je velmi nežádoucí a nazývá se lupy. Tomuto procesu můžete napomoci, jestliže budete při sprchování využívat peelingové gely, které pokožku obrousí a zbaví ji starých buněk. Při promasírování dochází také k lepšímu prokrvení.

3
Obrázek není k dispozici

V letních měsících nezapomínejte na patřičnou ochranu před sluncem pomocí opalovacích krémů či olejů. Zabraňují spálení pokožky. Po každém slunění nanášejte mléko po opalování, jež zklidní podrážděnou pokožku a zachová dlouhodobé opálení.

4
Obrázek není k dispozici

V zimě je potřeba chránit kůži před mrazem. Dochází k vysoušení pokožky, a proto je nutné ji mnohem více hydratovat. Používejte tedy spolehlivé krémy.

5
Obrázek není k dispozici

Zvláštní péči musíte věnovat zejména obličeji, jelikož ten je před nepříznivými vlivy nejméně chráněn. V létě používejte sluneční brýle, protože mračení se před sluncem způsobuje mnoho vrásek.
Vybírejte si pečlivě ošetřující krém, který je určen přesně pro váš typ pokožky. Hlavně ženy by neměly zapomínat na pravidelné návštěvy kosmetiček.

6

Při podezření na nějaké kožní onemocnění (bradavice, ekzém a jiné) vyhledejte kožního lékaře, který vám pomůže problém vyřešit.

Hodnocení

Vaše hodnocení: Žádné
2.333335
Average: 2.3 (3 votes)