Přejít k hlavnímu obsahu

Jak postavit střechu v rodinném domě

Stavba nové střechy nebo rekonstrukce staré střechy jsou činnosti, které vyžadují téměř totožný postup. Rekonstrukce nebo generální oprava střechy staršího domu se mnohdy neobejde bez výměny střešní krytiny. Proto je třeba předem zjistit, zda stačí pouhá oprava, nebo bude nutná výměna střechy.
V souvislosti s oběma činnostmi se vyskytuje řada otázek i problémů

Diskuze k článku

Přidat komentář

Michal Opletal (neověřeno) | Po, 09/24/2018 - 00:36

Myslím, že velmi užitečné rady. My novou střechu dělali teď o prázdninách. Dlouho jsem se rozhodoval jaký zvolit materiál střešní krytiny, ale nakonec zvítězila ocelová střešní konstrukce a jako krytina plech. Myslím si, že pro můj dům naprosto ideální kombinace. :-)

Radim Chvátal (neověřeno) | Ne, 08/11/2019 - 04:34

Měl bych takový dotaz. V poslední době mě docela dost zaujala zelená střecha a vzhledem k tomu, že už delší dobu plánuji rekonstrukci střechy, tak nad ní dost reálně uvažuji. Nemáte s tím náhodou někdo osobní zkušenost? Jaké jsou výhody/nevýhody? Díky.

Další zajímavé články

Jak se zbavit zamlženého skla v autě?
Nejen v zimním období se často setkáváme se zamlženými skly uvnitř auta. Jak je co nejrychleji odmlžit, když ráno spěcháme? Dá se této situaci předchá…
Jak a proč si koupit dodávku z bazaru?
Potřebujete větší auto pro převážení věcí? Potom může být dobrou volbou právě dodávka. A protože pořizovací cena nové dodávky není příliš nízká, je vh…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.