Přejít k hlavnímu obsahu

Jak při nákupu na internetu ušetřit pomocí slevových kódů a kupónů stovky korun | rady

Jak při nákupu na internetu ušetřit pomocí slevových kódů a kupónů stovky korun | rady. Kdo má pod čepicí, šetří rodinné kase. Kdo se chystá pořídit si nový notebook nebo tablet na Alza.cz, parfém v Parfums.cz, módní oblečení ze ZOOT nebo Tchibo nebo jakékoli jiné zboží v téměř kterémkoli známém internetovém obchodě, měl by zbystřit. A kdo čte tento návod pozdě, měl by si rvát vlasy. Při nákupech na internetu lze totiž ušetřit stovky i tisíce korun. Stačí být držitelem slevových kódů a slevových kupónů opravňujících k nakupování se slevou. Ale odkud takové slevové kupóny vzít? Výsadu dosud uplatňovali pouze věrní, exkluzivní nebo vyvolení zákazníci. Teď ji lze získat, aniž byste museli platit členské poplatky. Jak na to? Tady je rychlý návod.

Diskuze k článku

Přidat komentář

martin88 (neověřeno) | Ne, 01/11/2015 - 14:21

Ja na alzu využívam tenhle portál, někdy na FB zverejní i prémiové slevy

Zuzka (neověřeno) | Pá, 02/06/2015 - 14:32

Super tip a postup, díky za něj, určitě se tam podívám využiju to. Mě zase před asi týdnem ukázala kamarádka tento http://www.plnapenezenka.cz/ , který vrací peníze z nákupů a mají tam opravdu dost e-shopů, takže se to někomu může hodit. Já osobně nejčastěji využívám Zoot, kde mají skvělé oblečení.

Martina88 (neověřeno) | Čt, 09/24/2015 - 22:52

Díky za tipy lidi :-) Abych přispěl i já svou troškou do mlýna, vyzkoušejte http://www.kuponovnik.cz. Já jsem díky tomu webu ušetřil při koupi notebooku víc než 1 000 Kč :-)

František Kožíšek (neověřeno) | So, 01/02/2016 - 11:22

Váše návody mě velmi zaujali a jako chlapa mě i někdy inspirují děkuji

Jarmila (neověřeno) | Út, 03/05/2019 - 13:21

Děkuji za tipy na slevové kupóny. Kupónů není nikdy dost. Já hodně využívám slevové kupóny z http://kuponozdroj.cz/ je tam velký výběr kupónů do různých obchodů, takže si tam vyberu ten, který zrovna potřebuji.

Další zajímavé články

Jak úsporně topit plynem | rady
Jak úsporně topit plynem | rady. Zemní plyn celá řada českých domácností využívá nejen k vaření, ale i k vytápění. Bohužel nepatří zrovna mezi ty nejn…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.