Přejít k hlavnímu obsahu

Jak při změně dodavatele plynu nenaletět | rady

Jak při změně dodavatele plynu nenaletět | rady

Jak při změně dodavatele plynu nenaletět | rady. Ceny plynu stoupají do závratných výšin. Lidé jsou v tísnivé situaci a zvažují, co ještě by mohli udělat, aby nemuseli za plyn tolik platit. Této situace využívají pofidérní obchodníci prohlašující se za zaměstnance známých dodavatelských společností, kteří obchází domy s rádoby výhodnou nabídkou. Samotní dodavatelé však tvrdí, že nikoho takového nezaměstnávají. Odolat drilu obchodníků, který mnohdy hraničí s obtěžováním, není vůbec jednoduché. Pokud byste však podepsali smlouvu, dostanete se do problémů, jež vás místo výhod budou stát nemalé peníze. Dávejte si proto pozor, abyste při změně dodavatele plynu nenaletěli.

Diskuze k článku

Přidat komentář

:-) prolinků je zde hned několik, stačí jen najet myší a kliknout.

Adriano, odkazů jsem si samozřejmě všiml. Vidím v nich ale zásadní chyby:
1) První odkaz vede na neexistující stránku.
2) Druhý odkaz s textem "dodavatelé plynu" vede na stránku o srovnání ceny plynu - zde bych očekával spíše seznam dodavatelů, jejich popis apod.
3) Když se mluví o kalkulačkách, je zde uvedeno usetreno a energeticky regulační úřad, ale bez odkazu.

Výše uvedené body jsou proti uživatelskému přístupu - tedy nabídnout uživateli přesně to, co očekává. Málokdo vydrží na webu déle než pár sekund, pokud nenajde to, co požaduje...

Adriana Dosedělová 2 (neověřeno) | So, 08/25/2012 - 18:26

Pěkný spam:-). Přesně v bodě 7 je kalkulačka zmíněna. To ad bod jedna. A to druhé o 30 denní lhůtě k výpovědi je v bodě 5, takže nechápu váš komentář....
i když vlastně chápu, chcete získat nefér způsobem link na své stránky a ani si nedáte tu práci přečíst článek, aby vám došlo, že vše už je dávno v textu.

Rosťa (neověřeno) | So, 08/25/2012 - 22:10

Mno totéž by se dalo napsat o Vašem článku, že. Myslím jako o spamu.. nebo spíše zaplaceným PR..
Jan, dle mě, chtěl poukázat na fakt, že na webu je více kalkulaček s mnohem větší nabídkou dodavatelů pro porovnání. Ať už jedná o snizujeme, cenyenergii nebo srovnejenergii, usetreno ma v nabidce dodavatelů prostě míň. To prosím neberte jako spam, ale čistě jako holý fakt ;) Např. nejlevnějšího dodavatele, 3E, v nabídce vůbec nezobrazuje.

Honza1 (neověřeno) | So, 08/25/2012 - 23:43

Zdravím, nejde ani tak o spam, ale spíš o to, poskytnout čtenářům přímo odkaz. Článek jsem samozřejmě četl. Když už si dáte práci s tím, že napíšete článek, tak proč čtenáře nenavedete přímo na nějakou kalkulačku?

Další zajímavé články

Jak snížit výdaje za plyn | rady
Jak snížit výdaje za plyn | rady
Jak snížit výdaje za plyn | rady. V době, kdy jsou naše peněženky státem drancovány, snažíme se ochránit každou korunku. Největší každoroční můrou býv…
http://www.energium.cz/nejlevnejsi-plyn
Jak nakupovat nejlevnější plyn | rady
Jak nakupovat nejlevnější plyn | rady. Bez zemního plynu se neobejde téměř žádná domácnost. Jsme tedy svým způsobem rukojmím, kterému nezbývá nic jiné…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.