Přejít k hlavnímu obsahu

Jak připravit tvarohovou náplň do buchet | recept

Chystáte se péci buchty, ale nevíte jak na přípravu tvarohové náplně, aby vám při pečení nevytekla? Určitě vám pomůže následující videorecept od Milujivareni.cz, který vám přináší podrobný postup přípravy tvarohové náplně do buchet. K výrobě tvarohové náplně budete potřebovat následující suroviny: moučkový cukr, vanilkový cukr, máslo, vaječné žloutky, smetanu ke šlehání, měkký tvaroh.

Diskuze k článku

Přidat komentář

poetkavlasta (neověřeno) | Út, 05/31/2016 - 14:43

Já dělám tvarohovou náplň zcela jednoduše, nikdy mi z buchet nevytekla-
Do zadělávací mísy dám kilo tvarohu, dva žloutky, 1 vanilk. cukr, hrst cukru moučka, kousek másla, 1/2 prášku vanilkového pudinku a hrst kokosové moučky. Přidávám rozinky z rumu a kandov. ovoce. (Lepší jsou kousíčly suš. švestky a meruňky) Rukama vše zpracuji do kompaktní hmoty, a je to! Nádivka je v buchtách velmi chutná. Nejraději dělám recept na české buchty a mám ráda hodně náplně. Buchty i mrazím a při návštěvě zabalené v alobalu, rozpeču chvíli v troubě a jsou opět čerstvé, heboučké a plné chutné tvarohové nádivky.
Kamarádky které samy kynutá těsta neumí, mají tyto buchty u mě moc rády. Mohu jim je poskytnout kdykoliv ke kafíčku.Vlasta

Další zajímavé články

Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.