1

Kontrola výsledků Sportky na webové stránce Sazky
Kontrolu výsledků Sportky, přehled tažených čísel, výher a počet výherců lze nejrychleji po aktuálním slosování v televizi provést pomocí oficiálních internetových stránek Sazky. Samozřejmě to vyžaduje připojení k internetu a počítač nebo mobilní telefon. Zadejte do prohlížeče adresu www.sazka.cz. Vyberte z nabídky tlačítko "Vyhráli jste ve Sportce nebo Šanci?" a ve formuláři označte křížkem čísla ze svého tiketu. Kontrolu výsledků tiketu spustíte kliknutím na tlačítko Zkontrolovat zadaný tiket.

2

Kontrola výsledků Sportky pomocí teletextu
Také prostřednictvím teletextu si můžete prohlédnout aktuální tah čísel. Jedná se sice již o metodu, která se využívá zřídka, ale stále lze výsledné tahy sledovat hned poté, co si na televizi teletext zobrazíte.

3

Kontrola výsledků Sportky pomocí mobilní aplikace Sazky
V aplikaci Sazka si lze ověřit výsledky slosování všech her od Sazky, tzn. kromě Sportky i Šťastných 10, Euromiliony, Keno, Kostky nebo Kasička. Používáte-li chytrý telefon (smartphone), navštivte internetové stránky Google Play nebo App Store a aplikaci si do telefonu stáhněte. Aplikace Sazky umožňuje kontrolu tiketů Sportky, lokalizaci nejbližší sběrny Sazky v okolí, zobrazování losovaných čísel, návod ke Sportce, nabízí různá upozornění, statistiky a novinky. Kromě rychlé a uživatelsky komfortní kontroly výsledků Sportky lze v aplikaci také ukládat a editovat oblíbené tikety.

4

Kontrola šťastných čísel skrze online nástroje
Nejjednodušší variantou, jak si ověříte správnost čísel, je samozřejmě kontrola pomocí dalších online nástrojů. Na internetu se nachází mnoho portálů, na kterých lze losovaná čísla Sazky kontrolovat také. Online aplikace má vždy podobu tabulky, ve které vyplníte příslušné datum a následně zvolená čísla do sloupků, ty jsou očíslované od jedné do deseti. Po potvrzení se vám ukáže, jestli jsou vámi zadaná čísla výherní, či nikoliv.

5

Kontrola tiketu a výsledků Sportky ve sběrně Sazky (trafice)
Zkontrolovat tiket Sportky lze samozřejmě standardně ve většině trafik v České republice (68 000 sběrných míst). Není podmínkou, abyste kontrolu tiketu uskutečňovali ve stejné trafice, ve které jste tiket zakoupili. Tiket předejte do rukou trafikantky nebo trafikanta a nechte si vystavit potvrzenku o případné výhře. Můžete požádat o okamžité vyplacení výhry:

O výplatu výhry se do částky 1 000 Kč můžete požádat na kterékoli sběrně provozující terminál Sazky. Vyplacení výher do částky 100 000 Kč můžete uplatnit také v kterékoli sběrně, ale jen za podmínky, že se na tom dohodnete s oblushou terminálu. Do 350 000 Kč jen ve sběrnách Sazky, které takové výplaty umožňují nebo v sídle Sazky. S vyšší výhrou volejte Callcentrum SAZKA sázková kancelář, a.s., tel.: 266 121 266, kde si domluvíte postup předání výhry.

6

Kontrola tiketu Sportky pomocí e-mailu
Časově zaneprázdněným sázkařům, kteří nechtějí, aby jim žádný výsledek losování Sportky neunikl, je vhodnou variantou přijímání výsledků a tažených čísel do e-mailové schránky. Na webové stránce www.sazka.cz zadejte svou e-mailovou adresu a Sazka se o zasílání výsledků na Váš e-mail již postará. Služba je samozřejmě bezplatná.

Autorská práva ZDE

Hodnocení

Vaše hodnocení: Žádné
4
Average: 4 (10 votes)