Přejít k hlavnímu obsahu

Jak se orientovat mezi výhodami bankovních půjček | rady

22. Prosinec 2020
Jak se orientovat mezi výhodami bankovních půjček | rady

Jak se orientovat mezi výhodami bankovních půjček | rady. Řešíte problém půjčení peněz u bankovního sektoru a nějak se v tom ztrácíte? Pokusíme se vám poradit tím, že uděláme srovnání třech bankovních ústavů, které vám pomohou a půjčku poskytnou za výhodných podmínek. Na paškál jsem si vzala půjčku od Zuno Bank, půjčku od Raiffeisenbank a půjčku od České spořitelny.

1

Zuno půjčka

Že o ní moc nevíte, anebo dokonce jste o ní ještě neslyšeli? Je to možné, neboť Zuno banka je jednou z nejmladších bank. Ale v žádném případě nemůže budit nedůvěru jen proto, že se ještě nedostala do povědomí lidí. Opak je pravdou. Zuno banka má pevné zázemí, protože patří pod mateřskou Raiffeisenbank. Zuno banka disponuje moderním a rychlým přístupem, kdy komunikace probíhá zejména na internetovém a telefonickém základě. Je to velká výhoda, nemusíte se obtěžovat chodit na pobočky bank. Zuno půjčka u Zuno banky je vyřízena online bez zbytečných průtahů a brzdících formalit.

2

Co možná nevíte

Od Zuno banky si můžete půjčit částku od 10 000 do 500 000 Kč na cokoli, tedy úplně na všechno. Přesnou úrokovou sazbu počítá banka po posouzení žádosti. Podmínkou je, že musíte mít zřízený účet Zuno, který pořídíte zdarma a online. A další aspekt, půjčka je poskytována bez ručitele a bez zprostředkovatelů. Spotřebitelský úvěr Zuno půjčka nabízí top nízký úrok již od 6,9 % ročně a to bez jakýchkoli poplatků. Neplatíte při zřízení půjčky nic, neplatíte ani za vedení půjčky. Zuno Půjčka je tedy bezúčelová a je jenom na vás, k jakému účelu půjčené peníze použijete.

3

Půjčka Raiffeisenbank

Raiffeisenbank má jako bankovní společnost zvuk a ozvěnu v solidnosti jednání i kvality služeb. Disponuje celou řadou bankovních produktů včetně neúčelových půjček do výše až 500 000 Kč. Další možnosti půjčky: půjčka je do 350 000 Kč bez ručitele a do 200 000 Kč bez zajištění. Půjčku můžete splácet od 6 do 72 měsíců. Při dobrovolném zajištění půjčky lze získat výhodnější úrok. Raiffeisen půjčku může získat každá osoba starší 18 let, která splní dané podmínky.

4

Nadstandardní služby Raiffeisenbank

Raiffeisenbank je jednou z největších bank nejen v Čechách ale i v celém světě. Raiffeisenbank vám může nabídnout jedno z nejrozsáhlejších portfolií finančních produktů. Základ tvoří běžné účty, spořící účty včetně účtu eKonto, který již několik let po sobě získal prestižní ocenění. U termínovaných vkladů a kreditních karet nabízí Raiffeisenbank hypotéku bez poplatků za zřízení a hlavně hned několik spotřebitelských úvěrů a půjček. Úvěrové produkty Raiffeisenbanky jsou rozmanité, tudíž si vybere určitě každý. U bezúčelové půjčky od Reiffeisenbank můžete dostat o 1 % nižší úrok za podmínky, že budete půjčku splácet z běžného účtu právě od Raiffeisenbank. K účelové půjčce navíc stačí pouze jeden doklad o využití peněz, k jakému účelu byly vypůjčeny. Za tu cenu získáte podstatně nižší úrok než u bezúčelové půjčky. Půjčku u Raiffeisenbank můžete kdykoli předčasně splatit.

5

Půjčka České spořitelny

Na základě mnohaleté existence a zkušenosti nabízí Česká spořitelna výhodnou a férovou půjčku bez jakýchkoliv rizik. Půjčka Česká spořitelna je bankovní půjčkou i bezúčelovým úvěrem, takže ji bez obav můžete použít na cokoli, aniž byste museli prokazovat, k čemu jste peníze použili.

6

Půjčka bez ručitele

K uzavření půjčky Česká spořitelna nevyžaduje ručitele. Potřebuje pouze prokázání výše vašeho příjmu. Spořitelna ani nezkoumá, jestli máte nemovitost nebo jiný majetek, kterým byste mohli ručit. Produkt Česká spořitelna půjčky je jedním z těch, který můžete získat okamžitě a uzavřít online. Celý proces je rychlý a snadný proto, abyste měli možnost získat hned potřebné finanční prostředky. Klient má vytvořeny podmínky k tomu, aby se mohl se všemi aspekty půjčky seznámit a vše si předem prostudovat, než půjčku online objedná. Půjčka Česká spořitelna může být objednána i přes portál objednávkový formulář, který vás návodně vede celým procesem zřízení půjčky. Můžete si zároveň hned domluvit schůzku s pracovníkem Spořitelny před podpisem smlouvy.

7

Vše o půjčce Česká spořitelny

Půjčku od České spořitelny si můžete vzít ve výši 30 000 až 600 000 Kč. Pro vyřízení celé půjčky stačí jediná návštěva pobočky a ihned si peníze odnesete. Výši splátky i dobu splatnosti půjčky si stanovíte sami. Česká spořitelna vám půjčí bez ručitele nebo zástavy. Můžete se pojistit pro případ, že byste nemohli řádně splácet.

|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak vymáhat dluh | rady
Jak vymáhat dluh | rady
Jak vymáhat dluh | rady. Přibývá lidí, kterým dluhy přerostly přes hlavu. V případě právnických osob navíc platí, že stovky z nich jsou zakládány pouz…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.