Přejít k hlavnímu obsahu

Jak se vyhnout komplikacím při stěhování

Ach jo. Tolik věcí na stěhování! Kde mám začít? ... Potřebujete se přestěhovat do jiného bytu či domu, a už teď máte vrásky na čele z toho, kolik starostí vás čeká? Začněte tímto praktickým průvodcem a stěhování půjde mnohem rychleji a snadněji.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Veronika17 (neověřeno) | Po, 04/27/2015 - 22:25

Pěkně napsaný článek :) už jsem si některé nápady stihla odepsat, protože se budeme nyní s přítelem stěhovat od rodičů do bytu a už reálně uvažujeme i o svatbě;) Pár věcí ještě musíme očividně zařídit, minimálně jsme ale už sehnali auto a dobrých kamarádů, kteří nám pomohou při našem stěhování + na www.obalove-materialy.cz jsme si zakoupili krabice, abychom ty naše věci měli kam dát :) přeci jen jsme dvě osoby a hlavně já jsem žena, takže toho mám hodně:D Překvapilo mě ale koho všeho musím informovat. Jsem si myslela, že stačí plyn, elektriku, majitele a doktorů, zaměstnavatel bude nový a to je vlastně i důvod proč se stěhujeme :)

Marie20 (neověřeno) | Út, 05/12/2015 - 22:17

Jsou vůbec lidé, kteří stahují věci ve skříních? :D Tak to by už bylo velmi hardcore:D :D My jsme měli i nábytek i oblečení i koberce i potraviny a tedy nenapadlo mě, abych při stěhování chladničky v ní měla i nějaké věci, ale holt existují i takoví podivní lidé. Objednávala jsem si přes www.obalove-materialy.cz vše potřebné a navzdory pochybnostem o tom, zda to stihne dojít na čas, tak to přišlo expresně rychle a já jsem se nejen stihla pořádně připravit na odchod, ale i nádherné vyluxovat celý byt, aby byl přichystán pro nové nájemníky;)

Renata K. (neověřeno) | Pá, 12/28/2018 - 02:03

Přesně takové tipy se mi budou brzy hodit, díky mockrát. Během pár měsíců se totiž chystám stěhovat do nového bytu a musím říct, že z toho mám docela strach. Hlavně abych na něco nezapomněla a neměla ve věcech nepořádek. Snad to všechno dopadne dobře. Ještě jednou, díky za tipy. :)

Tomáš Janoušek (neověřeno) | Ne, 06/23/2019 - 08:42

Stěhování mám teď čerstvě za sebou a určitě bych měl jednu radu. Ujistěte se, že máte dostatek obalové folie na to, abyste všechno bezpečně zabalili. Já to bohužel trochu podcenil a musel jsem ji dokupovat... Jsem rád, že už to ale mám za sebou a doufám, že se teď pěkně dlouho stěhovat nebudu.

Marek Klásek (neověřeno) | Pá, 08/30/2019 - 21:30

No, z vlastní zkušenosti můžu říct, že nejvíce starostí si člověk při stěhování ušetří tak, že si na pomoc se stěhováním najme nějakou firmu. Když jsem se například stěhoval naposledy já, tak jsem si na pomoc najal tuto firmu https://stehovani-brno.net/ a musím říct, že jsem byl maximálně spokojen.

Blanka (neověřeno) | So, 09/14/2019 - 06:16

My jsme žádné kompilace při stěhování neměli. Ve starém bytě jsme skoro všechno nechali. Vzali jsme si jen to nejnutnější. Chtěla jsem začít nový život se vším všudy. Nový byt nám pomohl zařídit http://www.pwinterier.cz/ . Nelituji, že jsme se na ně obrátili, jelikož se nám byt moc líbí.

Další zajímavé články

Jak si udělat gelové nehty doma | rady
Jak si udělat gelové nehty doma | rady. Gelové nehty jsou hitem dnešní doby. Jestliže chce být žena skutečně in, tak je prostě musí mít. Dodávají ruká…
Jak vybrat trezor | rady
Jak vybrat trezor | rady. Pochopitelně vám nebudeme radit, jak se dostat nezákonně k penězům, ale naopak jak své věci chránit proti zlodějům či proti…
Jak vybrat koberec | tipy
Jak vybrat koberec | tipy. Každý se určitě shodneme, že koberec by měl hřát od nohou. Dalším kritériem správně vybraného a v domácnosti umístěného kob…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.