Přejít k hlavnímu obsahu

Jak se zbavit škytavky

Škytavka nás obvykle zastihne ve velmi nevhodném okamžiku a dostane nas do velmi nepříjemné situace. Škytavka je vlastně souhra těchto tří jevů zároveň: křeč bránice, prudký vdech a současný uzávěr hlasivek. Škytání může být pouze krátkodobou záležitostí, která neznamená žádné zdravotní problémy, pokud víme, jak ji rychle odstranit. Málokdo ale ví, že může být projevem i vážnějších zdravotních problémů. Jak se rychle a efektivně zbavit škytavky? Existuje řada tipů, jak na to:

Diskuze k článku

Přidat komentář

Mě taky nic nepomohlo a to sem zkusila věčinou všechno to ostatní co sem nezkusila bylo protože byly pro mě zbytečné protože mi nepomohli!!!

Adela stupkova (neověřeno) | Ne, 06/21/2015 - 16:40

pomáhá to

TIMONA (neověřeno) | Čt, 11/26/2015 - 19:52

tona tu škytavku mi nepomohlo

Natalka Labudová (neověřeno) | St, 02/24/2016 - 18:44

no asi napití vody je nejčastější jinak dobré rady :)

Další zajímavé články

Jak předejít kocovině
I když se pokaždé dušujeme, že tentokrát budeme pít alkohol jen střídmě, někdy zůstane jen u přání. Asi každý z nás už někdy v životě zažil velice nep…
Jak vyčistit měděné nádobí | rady
Jak vyčistit měděné nádobí | rady. Měděné nádobí, to je skvost a zaslouží si, aby bylo o něj řádně pečováno. Možná jste na jeho čištění vyzkoušeli led…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.