Přejít k hlavnímu obsahu

Jak si vybrat paní na hlídání | tipy

Jak si vybrat paní na hlídání | tipy. Jistě pro každého z nás je nejjednodušší chůvou pro naše děti babička nebo dědeček. Jenže mnohdy nemají čas hlídat a my si chceme udělat s partnerem hezký večer ve dvou při svíčkách a romantickou večeři či procházku. Napadla nás i myšlenka, že bychom si pořídili chůvu na hlídání, ale jelikož je to cizí osoba, raději nad tím mávneme rukou a večer strávíme doma s dětmi. Je to škoda, když víte, jak na to, není to přece nic proti ničemu, využít kvalifikovaných služeb někoho, kdo to s dětmi umí a rozumí jejich potřebám.

Diskuze k článku

Přidat komentář

David Kučera (neověřeno) | Út, 07/22/2014 - 19:01

K vyhledání vhodné paní nebo slečny na hlídání dětí doporučuji využít portál www.hlidani.eu, který sdružuje hlídačky s hodnocením z celé ČR.

Další zajímavé články

Jak motivovat dítě k pracovním návykům
Dítě a pracovní návyky – to je cílený komplex činností a jeden z dílčích aspektů k získávání trvalých dovedností již v předškolním věku dítěte. Ty se…
Jak připravit budoucího školáka
Jak připravit budoucího školáka | co by měl umět a znát před nástupem do školy. Leccos jsme dostali do vínku od přírody a to se dá těžce měnit, ale ho…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.