Přejít k hlavnímu obsahu

Jak si vyrobit háčkované vánoční ozdoby ve tvaru sněhové vločky

Návod na háčkované vánoční ozdoby ve tvaru sněhové vločky. Tyto pěkné sněhové vločky lze pověsit na vánoční stromeček jako vánoční ozdoby, třeba i místo baněk. Návod na háčkované sněhové vločky je sice v anglickém jazyce, stačí ale sledovat postup háčkování krok za krokem a tyto úžasné háčkované vánoční ozdoby budete mít brzy doma vyrobené i vy.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Petra (neověřeno) | Pá, 11/28/2014 - 13:52

Přes ty nehty neni nic vidět. :/

janapka (neověřeno) | Pá, 11/28/2014 - 23:04

Ty nehty jsou opravdu na takovou práci přehnané, ale jinak je to video poučné a hned se do toho pustím. Překvapilo mne použití lepidla, dala bych spíše škrob, ale když to má bělící účinky, tak to je asi nejlepší. Napadlo mně, jestli by v tomto případě šlo použít lepidlo Herkules.

Další zajímavé články

Jak vyrobit vánoční dekorace
Vánoce se blíží a v obchodech již nějakou dobu nabízejí různé dekorace do domácnosti. Nebývají zrovna levné, a tak ten, kdo má chuť a trochu času, si…
Jak upéct kokosové sušenky | recept
Kokosové sušenky | recept. Recept na tyto sušenky pochází z mojí sbírky receptů (otištěných v časopisu) z padesátých let. Tehdy se sušenky po upe…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.