Přejít k hlavnímu obsahu

Jak udělat smažené cibulové kroužky | recept

Máte chuť na cibulové kroužky? Tady je skvělý recept na na smažené cibulové kroužky. Připravíme si na kolečka nakrájenou cibuli, vajíčko, hladkou mouku, mléko, strouhanku. Nejprve si připravíme těstíčko na cibulové kroužky.

Diskuze k článku

Přidat komentář

poetkavlasta (neověřeno) | So, 02/14/2015 - 12:09

Já zase smažím cibulové plátky v trojobalu. S bramborami sypanými zelenými bylinkami a troškou tatarky a nějakým zeleninovým salátem, je to jídlo mojí krevní skupiny. (nejsem vegetarián, jsem všežravec). Rovněž miluji plátky bíloučkého celeru, které chvíli ovařím a obaluji jako řízek v trojobalu. Vysmažím do růžova. Tak se dají smažit i předvař. plátky kedlubny, dobré jsou předvařené kousky pórku, zabalené do šunky nebo plátku salámu, pak do trojobalu a vysmažené. Myslím, že se tak dá upravovat spousta různé zeleniny, hlavně když je její sezona na vrcholu a vše je čerstvé a šťavnaté.

eva.kozikowska (neověřeno) | St, 07/13/2016 - 08:54

JSOU PERFEKTNÍ K VÍNU, UDĚLEJTE SI JE A PAK OCHUTNEJTE A BUDETE SOUHLASIT PÁÁ EVA

Další zajímavé články

Jak udělat domácí BBQ omáčku | recept
Domácí BBQ omáčku | recept. Barbeque omáčka je nejrozšířenější omáčkou k rybám, grilovanému masu, používá se jako marináda nebo na potírání grilovanýc…
Jak upéct cibulové krekry
Jak upéct cibulové krekry | recept na domácí krekry. Věřili byste, že slané pečivo s cibulí bude dobře chutnat? Já ne, ale tento recept mně zaujal a p…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.