Přejít k hlavnímu obsahu

Jak upéct domácí kaiserky | recept i pro domácí pekárnu

Jak upéct domácí kaiserky | recept i pro domácí pekárnu

Kaiserky. Toto typicky kulaté a křupavé pečivo netřeba moc popisovat, je běžně dostupné v každém supermarketu. Málokdo možná ví, že kaiserka pochází z Rakouska a má připomínat korunu. Ale proč si neudělat kaiserky doma? Vždyť na tom není nic složitého. A navíc budete mít doma čerstvé pečivo vlastní výroby. Ráda se podělím o svůj recept na domácí kaiserky, těsto dělám v domácí pekárně a kaiserky peču v troubě.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Adéla k (neověřeno) | Po, 08/17/2015 - 15:05

Dekuji za recept,chtěla bych jen vědět 10g droždí čerstvého či sušeného?

Mišan (neověřeno) | So, 09/10/2016 - 09:45

S lítostí musím podotknout, že s mnohými recepty nejsem spokojen. Dobře dozvěděl jsem se co je to celozrnná mouka, ale kde ji vzít? A pokud se najde, tak je dražší než bílá mouka. To je jako u zelené kávy, ta káva kterou si musíte doma upražit je levnější než když ji koupíme upraženou, ale ta zelená káva která je určena na "hubnutí" je mnohokrát dražší. Živit se v této republice podvodem je státem požehnáno. Zmínil jsem se o hubnutí, dnes kdy snad každý má dostatek jídla nejsou u receptů uváděny nutriční hodnoty připravených potravin, takový recept je k ničemu! A vůbec v dnešní "bachraté" době by měla být kuchařka s ohledem na redukci tělesné hmotnosti s uvedením kilojaulů jiné recepty nejsou k ničemu. V televizi je denně něco o vaření a často jsou to takové lživé bláboly, že se to nehodí sledovat. Každý dnes ví kolik nemocí přichází spolu s obezitou, je to horší než s kouřením, kterým se zabývá celý parlament a zbytečně, naprosto zbytečně. Kouření je nezdravé, tak jej zakážeme, alkohol je nezdravý tak jej zakážeme, sex může být nebezpečný, tak jej zakážeme a pomalu se budeme blížit k diktatuře, která už snadno přejde v totalitní režim. U6 se lidičky proberte a z toho parlamentu vyházejte blbce a takové ty jednotlivce kteří se chtějí zviditelnit a nahrabat mamon bez práce. V parlamentě by měli být pouze příkladní lidé, nejlepší z celé společnosti a ne hlupáci, zlatokopové a opilci.

Další zajímavé články

Jak upéct plzeňské rozpeky | recept
Jak upéct plzeňské rozpeky | recept
Plzeňské rozpeky | recept. Rozpeky jsou bochánky z kynutého těsta, které jsou pečené v troubě. Na Plzeňsku se rozpeky podávají jako příloha k dušené m…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.