Přejít k hlavnímu obsahu

Jak ušetřit díky změně dodavatele elektřiny | rady

Jak ušetřit díky změně dodavatele elektřiny | rady. Porovnání cen elektřiny vám umožní posoudit nabídky dodavatelů elektřiny a dosáhnout díky výhodnější ceně elektřiny úspory v řádech stovek nebo tisíců korun ročně. Změna dodavatele elektřiny je pro zákazníky jednoduchá. Má ale svá úskalí. Přejít k jinému dodavateli elektřiny můžete kdykoli, ale zpravidla jen jednou za půl roku. Vyplatí se proto důkladně věnovat pozornost porovnání cen elektřiny na trhu, podmínkám a slevám či bonusům. Tento návod vám pomůže ušetřit peníze.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Karle,
pokud mohu poradit, tak bych navštívil stránky http://track.adbenefit.cz/aff_c?offer_id=22&aff_id=1478 tam vyplníš potřebné údaje a vyjede ti tabulka s porovnáním dodavatelů elektřiny seřazená podle výše úspor. Je to jednoduché, přehledné a když budeš chtít změnit dodavatele, tak jen klikneš, vyplníš kontakt a o všechno se už postarají za tebe :-)

Robert Diviš (neověřeno) | Ne, 02/24/2019 - 05:37

Jojo, to o čem píše Michal je skvělé. Já podobné srovnání našel na usetreno.cz. Když jsem tam zadal všechny potřebné informace, tak mi vyšlo, že nejvýhodnější by pro mě bylo přejít k Bohemia energy. Tak jsem to udělal a ani trochu toho nelituji. :-)

Karel (neověřeno) | St, 06/13/2012 - 13:01

Rád bych věděl, zda se v ceníkách tzv "alternativních dodavatelů" vyskytují veškeré poplatky nebo jen ceny za elektřinu. Např. na http://bohemia-energy.cz/ má modelové příklady úspor, na http://www.elimon.cz/prodej-elektriny/domacnosti/ je zase ceník a různé tarify, ale jde mi o to, zda k tomu různí dodavatelé připočítávají další poplatky (jak to často dělají banky) a zda je možné si někde přečíst KOMPLETNÍ ceníky se vším všudy.

Další zajímavé články