Přejít k hlavnímu obsahu

Jak uvařit thajské (čínské) nudle s krevetami | recept

Opékané thajské (čínské) nudle | recept. Cizokrajná kuchyně je v současné době populární. Vzniká řada restaurací, která láká na více či méně exotickou kuchyni. Ale objevuje se i řada návodů a receptů, jak si zaručeně pravý cizokrajný pokrm uvařit doma. Většina domácích kuchtíků pracuje s neznámými a složitými postupy. Mnoho lidí lákají recepty thajské nebo čínské kuchyně. Speciálně se jedná o recepty s opékanými nudlemi. Přináším vám recept na thajské opékané nudle s krevetami, který jsem vyčetla a postupně přetvořila k obrazu svému. Thajské opékané nudle s krevetami jsou na přípravu velice snadné a postup je rychlý. Více následující řádky.

Diskuze k článku

Přidat komentář

marcel (neověřeno) | Po, 04/25/2016 - 23:13

Asi tak. Tohle je upravený český recept, který někomu bude chutnat kdo tam nebyl a paní si ho velmi zjednodušila aby s tím neměla práci.Chutnat nebude mě a už určitě ne asiatům!!! Vařit nudle 15min.? olivový olej?Palmový! Cibule? Jen jarní cibulka! Omáčka pad thai! Nudle namočit do horké vody až změknou a pak je smažit! Citron vynechat a použít limetku. Zelenina jen spařená 2 min. a orestonaná s nudlemi,možno přidat vejce a tofu pro větší vydatnost. Nakonec posypat drcenými kešu oříšky. Je možno hodně variant s jakým masem i bez masa to udělat! Nudle použít raděj široké. Z tenkých máte jen plpu. Snažte se!

Další zajímavé články

Jak udělat humry po ďábelsku | recept
Jak udělat humry po ďábelsku | recept. U humra je nejchutnější maso z jeho klepet a ocasu. Proto, i když se zdá, že to dá velkou práci dostat chutné m…
Jak čistit ekokůži
Jak čistit ekokůži | rady a tipy. Ekokůže si získává díky svým vlastnostem stále více příznivců. Používá se zejména při výrobě nábytku, kde nahra…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.