Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vybrat 3D televizi

Jelikož jde doba stále dopředu, tak se zvyšují i požadavky na televize. Běžné televize už nikoho nezaujmou, moderní jsou 3D televize. Pokud televizi sledujeme často, tak se jedná o skvělé zařízení, které nám obohatí život o úžasné zážitky. Avšak výběr 3D televizí je veliký a pokud s nimi nemáte zkušenosti, tak je náročné vybrat tu pravou. Pokud ovšem znáte základní kritéria výběru, tak pro vás bude výběr velmi snadný.

1
3D LCD televize LCD televizory jsou nejrozšířenější a poskytnou nejnižší ceny na trhu. Jedná se o univerzální řešení pro nenáročné uživatele, kteří hledají kvalitní 3D televizi.
2
3D LED televize Nejlepší volba pro většinu uživatelů, nabízí se zde velká kvalita obrazu v kombinaci s nízkou spotřebou. Aktuálně jsou nejpopulárnější.
3
Plazmové 3D televize Jedná se o jednu z nejdražších možností, která není ani příliš úsporná. Tyto televize jsou určeny náročným uživatelům, kteří mají rádi dokonalé barvy. Plazmové televize dokáží vytvořit dokonalou černou a díky tomu je obraz tak kvalitní.
4
4K televize Nemodernější a nejdražší technologie současnosti. 4K televize mají čtyřnásobně větší rozlišení než normální HD televize a 3D obraz lze sledovat bez brýlí.
5
Úhlopříčka televize a další funkce Velmi důležitý faktor, od kterého se cena výrazně odvíjí, je úhlopříčka, její velikost orientujte i podle velikosti místnosti, do které televize přijde. Další důležité funkce jsou wifi přijímač, bluetooth, sdílení a poměr obrazovky.
6
Požadavky Nejlépe si 3D televizi vyberete, pokud si stanovíte cenový strop a následně požadavky, které potřebujete pro vaší spokojenost. Pamatujte si, že pokud vybíráte poslední technologii, tak za rok bude výrazně levnější. Není tedy vhodné nakupovat nejnovější a nejdražší 3D televize, ale orientovat se podle zlatého středu nebo podle dostupných financí.
Autor: chorche | Zobrazit autorská práva

Foto: ID: 55519449, Stephen Fulljames, Pixmac.cz

Hodnocení
Zatím žádné komentáře. Buďte první!

Další zajímavé články

Obrázek není k dispozici
VHS rekordéry nahradily mnohem modernější DVD rekordéry, díky kterým si můžete nahrát film anebo pořad, který jste propásli anebo který vás zaujal. V…
Obrázek není k dispozici
Vrtací kladiva jsou nezbytným vybavením každého kutila, každé stavební nebo elektrikářské firmy, ale také těch, kteří si rádi provádějí rekonstrukce p…
Obrázek není k dispozici
Při výběru digitální videokamery zohledňujeme cenu přístroje a užitné funkce, které jsou pro nás klíčové. Pro příležitostné zachycení zajímavých okamž…
Obrázek není k dispozici
Pořízení bazénového vysavače výrazně přispěje k čistotě, průzračnosti a celkovému zlepšení kvality bazénové vody. Bazénový vysavač vyčistí nečistoty z…