Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vybrat 3D televizi

Jelikož jde doba stále dopředu, tak se zvyšují i požadavky na televize. Běžné televize už nikoho nezaujmou, moderní jsou 3D televize. Pokud televizi sledujeme často, tak se jedná o skvělé zařízení, které nám obohatí život o úžasné zážitky. Avšak výběr 3D televizí je veliký a pokud s nimi nemáte zkušenosti, tak je náročné vybrat tu pravou. Pokud ovšem znáte základní kritéria výběru, tak pro vás bude výběr velmi snadný.

1

3D LCD televize
LCD televizory jsou nejrozšířenější a poskytnou nejnižší ceny na trhu. Jedná se o univerzální řešení pro nenáročné uživatele, kteří hledají kvalitní 3D televizi.

2

3D LED televize
Nejlepší volba pro většinu uživatelů, nabízí se zde velká kvalita obrazu v kombinaci s nízkou spotřebou. Aktuálně jsou nejpopulárnější.

3

Plazmové 3D televize
Jedná se o jednu z nejdražších možností, která není ani příliš úsporná. Tyto televize jsou určeny náročným uživatelům, kteří mají rádi dokonalé barvy. Plazmové televize dokáží vytvořit dokonalou černou a díky tomu je obraz tak kvalitní.

4

4K televize
Nemodernější a nejdražší technologie současnosti. 4K televize mají čtyřnásobně větší rozlišení než normální HD televize a 3D obraz lze sledovat bez brýlí.

5

Úhlopříčka televize a další funkce
Velmi důležitý faktor, od kterého se cena výrazně odvíjí, je úhlopříčka, její velikost orientujte i podle velikosti místnosti, do které televize přijde. Další důležité funkce jsou wifi přijímač, bluetooth, sdílení a poměr obrazovky.

6

Požadavky
Nejlépe si 3D televizi vyberete, pokud si stanovíte cenový strop a následně požadavky, které potřebujete pro vaší spokojenost. Pamatujte si, že pokud vybíráte poslední technologii, tak za rok bude výrazně levnější. Není tedy vhodné nakupovat nejnovější a nejdražší 3D televize, ale orientovat se podle zlatého středu nebo podle dostupných financí.

Autor: chorche
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Obrázek není k dispozici
Jak vybrat DVD rekordér
VHS rekordéry nahradily mnohem modernější DVD rekordéry, díky kterým si můžete nahrát film anebo pořad, který jste propásli anebo který vás zaujal. V…
Jak vybrat vrtací kladivo | tipy
Jak vybrat vrtací kladivo | tipy. Vrtací kladiva jsou nezbytným vybavením každého kutila, každé stavební nebo elektrikářské firmy, ale také těch, kteř…
Obrázek není k dispozici
Jak vybrat videokameru
Při výběru digitální videokamery zohledňujeme cenu přístroje a užitné funkce, které jsou pro nás klíčové. Pro příležitostné zachycení zajímavých okamž…
Jak vybrat bazénový vysavač | rady
Jak vybrat bazénový vysavač | rady. Pořízení bazénového vysavače výrazně přispěje k čistotě, průzračnosti a celkovému zlepšení kvality bazénové vody.…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.