1

3D LCD televize
LCD televizory jsou nejrozšířenější a poskytnou nejnižší ceny na trhu. Jedná se o univerzální řešení pro nenáročné uživatele, kteří hledají kvalitní 3D televizi.

2

3D LED televize
Nejlepší volba pro většinu uživatelů, nabízí se zde velká kvalita obrazu v kombinaci s nízkou spotřebou. Aktuálně jsou nejpopulárnější.

3

Plazmové 3D televize
Jedná se o jednu z nejdražších možností, která není ani příliš úsporná. Tyto televize jsou určeny náročným uživatelům, kteří mají rádi dokonalé barvy. Plazmové televize dokáží vytvořit dokonalou černou a díky tomu je obraz tak kvalitní.

4

4K televize
Nemodernější a nejdražší technologie současnosti. 4K televize mají čtyřnásobně větší rozlišení než normální HD televize a 3D obraz lze sledovat bez brýlí.

5

Úhlopříčka televize a další funkce
Velmi důležitý faktor, od kterého se cena výrazně odvíjí, je úhlopříčka, její velikost orientujte i podle velikosti místnosti, do které televize přijde. Další důležité funkce jsou wifi přijímač, bluetooth, sdílení a poměr obrazovky.

6

Požadavky
Nejlépe si 3D televizi vyberete, pokud si stanovíte cenový strop a následně požadavky, které potřebujete pro vaší spokojenost. Pamatujte si, že pokud vybíráte poslední technologii, tak za rok bude výrazně levnější. Není tedy vhodné nakupovat nejnovější a nejdražší 3D televize, ale orientovat se podle zlatého středu nebo podle dostupných financí.

Autorská práva ZDE

Hodnocení

Vaše hodnocení: Žádné
5
Average: 5 (1 vote)