Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vybrat auto pro vaši ratolest

Většina osmnáctiletých s obtížemi projde zkouškou v autoškole, proto je postupné získávání sebejistoty za volantem pro ně tak důležité. Je sice pravda, že má váš potomek – řidič začátečník – daleko blíže ke zničení vašeho rodinného vozu než kterýkoli jiný člen rodiny, ale to je přesně ten důvod, proč mu pořídit co možná nejbezpečnější automobil.
Při nehodě, zaviněné nezkušenými řidiči, kteří se neumějí dobře vypořádat s krizovou situací, dochází mnohem častěji ke smrtelným následkům. Vaše ratolest bude zřejmě dávat přednost stylu jízdy nad bezpečností, nesmíte však zapomenout na to, že peníze byste mohli do nového vozu investovat jen jednou…. Samozřejmě nemusíte za automobil utratit všechny rodinné úspory, při nákupu však zvažte následující faktory.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Další zajímavé články

Jak vybrat novou kuchyň?
Když začínáte uvažovat o nové kuchyni, je vždy dobré mít představu, co chcete a jak by to mělo fungovat. Zamyslete se proto s pomocí tohoto článku nad…
Jak se připravit na bydlení v podkroví
Bydlení v podkroví je vzrušující a svým způsobem výjimečné. Podkroví dýchá jakousi romantikou a zvláštním puncem jedinečnosti. A co víc? Je to v podst…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.