Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vybrat záclonu

Jak vybrat záclonu | rady a tipy. I přesto, že internet nabízí širokou škálu záclon a dalších bytových doplňků, často bývá lepší vidět záclonu na vlastní oči, mimo jiné i kvůli tomu, že zobrazení barev na monitoru nemusí být přesné. Aby Vaše záclona ladila s interiérem, doporučuje se vyfotit si místnost před návštěvou kamenné prodejny. Jedině tak zajistíte, že nekoupíte omylem jiný odstín. Dejte pozor také na velmi výrazné vzory, které jsou zpočátku přitažlivé, ale nemusí se nakonec do bytu hodit, nebo se okoukají. Sáhnout po nich můžete, pokud je Váš byt jinak celkově jednoduše zařízený.

Jakou zvolit šířku? Každá záclona by měla být kvůli řasení nejméně dvakrát širší než okno samotné, pečlivě si tedy šíři okna přeměřte. Nezapomeňte také na přesah zhruba 30 cm z každé strany.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Další zajímavé články

Jak správně pečovat o boty
Nabídka obuvi je v našich obchodech obrovská. Když si kupujeme boty, chceme, aby byly nejenom pohodlné, ale aby také dlouho sloužily. Zejména když byl…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.