Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vyhrát ve Sportce

21. Duben 2020
Jak vyhrát ve Sportce

Sledujete aktuální výsledky Sportky a po kontrole tiketu se výhra stále nedostavuje? Sázení na šťastná čísla ve Sportce skýtá šanci vyhrát lákavé částky. Ačkoliv je šance na výhru velmi malá, štěstí se může usmát i na vás. I když na trhu existuje velké množství loterií a her, které jsou podobné Sportce, Sportka je u nás nejpopulárnější, a díky tomu jsou i výhry velmi vysoké. Jak vyhrát ve Sportce? Návodů jak vyhrát ve Sportce, jsou stovky, ale žádný z nich vám nezaručí, že po kontrole tahu a aktuálních výsledků Sportky uspějete. Proto přinášíme pár základních rad, na které byste měli při sázení Sportky pamatovat.

1

Abyste mohli ve Sportce vyhrát, potřebujete vsadit tiket. Sázenky s vašimi čísly lze podat např. v trafikách označených Sazka nebo na poště. Losování a tah Sportky se uskutečňuje dvakrát týdně, vždy ve středu a v neděli. Kromě toho Sazka vyhlašuje mimořádná losování, která probíhají nejčastěji v pátek. Tiket vyplňujte podle návodu, budete tedy zaškrtávat 6 čísel ve vybraném sloupci a pokud chcete zvýšit částku, kterou můžete vyhrát, tak si připlaťte 10 korun a zaškrtněte Šanci. Plný tiket Sportky včetně Šance vyjde na 170 Kč.

2

Při výběru čísel do Sportky se jich snažte pokrýt co nejvíce. Pokud vám dělá problém jejich rozpočítání, tak si stáhněte software pro rozpočítání sázených čísel. Aktuální výsledky Sportky ukazují, že stejnou šanci vyhrát mají sázkaři, kteří volí vlastní čísla, ale i ti, kteří zvolí čísla náhodná, tzn. nechají si je vybrat počítačem nebo terminálem přímo v trafice.

3

Pokud uvažujete o vlastních číslech ve Sportce, vezměte si kalendář a začněte vybírat čísla tak, aby byla shodná s nepravděpodobnými daty narození. Většina lidí vsází na data narození a pokud vsadíte nepravděpodobná data, zvýšíte své šance na výhru i její výši. Vyhněte se také číslům, které jsou označována jako šťastná, tedy hlavně 7 a 11.

4

Nesázejte ve Sportce pravidelně. Zní to nelogicky, ale při pravidelném vsázení se vaše šance snižuje. Šance je zhruba 1 ku 14 milionům, počtem vsazených tiketů se sníží váš osobní kapitál, ale šanci nezvýšíte. Čísla volte psychologicky a pravidelnost sázení omezte. Pamatujte, že čím déle hrajete, tím víc prohrajete. Sportka se podle analytiků vyplatí jen v případech, kdy má sázející krátkodobě štěstí a dál již nehraje.

5

Aktuální výsledky Sportky: Hlídejte si výsledky slosování v obou tazích. Sazka výsledky Sportky zveřejňuje na stránkách www.sazka.cz, slosování čísel můžete sledovat v televizi na kanálech ČT, případně v trafice a skrze jiná média. Probíhají vždy 2 tahy Sportky: 1 tah se šesti čísly a číslem dodatkovým a 2. tah rovněž se stejnými parametry. Nakonec Šance.

6

Ve své taktice výběru čísel se můžete orientovat také podle Statistiky vylosovaných čísel Sportky, které je přístupná na webových stránkách Sazky. K nejčastěji taženým číslům (ke dni 24. 1. 2014) patří 6, 13, 36, 40, 44 a 47.

7

V případě, že nevyhrajete, tak nebuďte pesimističtí, znovu si propočtěte čísla pro kompletní pokrytí a psychologický výběr pro nepravděpodobnost výběru podle dat narození. Vyhrát ve Sportce ale můžete i jiným způsobem: investujete do akcií sázkových kanceláří. Spočtěte si, kolik jste už prosázeli (a případně vyhráli) a zda nebude výhodnější pouvažovat o investování.

|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak výrazně šetřit každý den
Jak výrazně šetřit každý den
Jak výrazně šetřit každý den | rady a tipy. Byla by chyba myslet si, že šetřit musí pouze chudí. Pravda je taková, že téměř všichni plýtváme. Nej…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.