Přejít k hlavnímu obsahu

Jak začít podnikat už za 24 hodin

Hoříte nadšením nastartovat vlastní firmu, ale děsí vás dlouhý proces zakládání společnosti? Prozradíme vám, jakým způsobem ušetříte čas a zároveň nebudete riskovat.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Zcela s vámi souhlasím. Pořádná propagace je bezesporu velmi důležitá. To, co popisujete zní celkem zajímavě. Myslím si ale, že jako propagace do začátku stačí i jen něco tak jednoduchého jako hezky navržené a kvalitně udělané vizitky. Pořádná vizitka je podle mě prostě základ.

Tak to je pravda, Vašku. Sám jsem moc rád, že jsem se také cestou ready made společnosti vydal. Myslím si, že se mi díky tomu podařilo ušetřit spoustu času a hlavně starostí. Navíc je super, že firem, které se specializují na prodej s.r.o. je už v dnešní době celá řada, takže si stačí jen vybrat.

Vašek (neověřeno) | Po, 09/03/2018 - 18:51

Podle mého názoru jsou ready made společnosti na klíč přímo spása pro nové začínající podnikatele. Sám moc dobře vím, jaké peklo je spojené se zakládáním s.r.o. a právě tyto ready made společnosti vše velmi ulehčují. Co bych za to dal, kdyby něco takového bylo dostupné v době, kdy jsem já zakládal svoji firmu.

Jirka Zahrádka (neověřeno) | Pá, 09/28/2018 - 10:35

Souhlasím s Vaškem. Readymade společnosti jsou pro začínající podnikatele určitě skvělá volba. Ještě mnohem lepší volbou je ale podle mého názoru založení offshore společnosti.

Láďa Hrubeš (neověřeno) | Ne, 12/23/2018 - 17:20

Myslím si, že začít podnikat je v dnešní době jednodušší, než kdy dříve. Docílit ale toho, aby podnikání bylo úspěšné už tak jednoduché není. Myslím si, že spousta podnikatelů podceňuje sílu propagace a zvyšování prestiže vlastní značky. Způsobů, jak toho dosáhnout je spousta. Jedním z nich je například využití světelných projektorů na projekci loga firmy. :)

Další zajímavé články

Jak na daňovou kontrolu | rady
Jak na daňovou kontrolu | rady. Daňové kontroly se hrozí velké množství lidí, tento strach je ovšem v mnoha případech přehnaný nebo dokonce i zcela zb…