Přejít k hlavnímu obsahu

Jak zařídit kuchyň rodinného domu | rady

Jak zařídit kuchyň rodinného domu | rady. Konečně se vám splnil sen. Vlastníte nádherný rodinný dům, kam se chcete nastěhovat, ale nevíte ještě jak vyřešit kuchyň? Správná hospodyňka chce mít útulnou domácnost a čistou kuchyň, co si budeme povídat. Už dávno nerozhoduje o kuchyni jen dispozice a množství spotřebičů, ale i jiné parametry. Pojďme se podívat na zařízení kuchyně do podrobnějších detailů.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Králová M. (neověřeno) | Pá, 03/18/2016 - 12:29

Škoda, že jsem nenarazila na tento článek již dříve. Před dvěma lety jsme se konečně nastěhovali do domečku a tak už mám výběr kuchyně za sebou, ale spoustu věcí co tu píšete mi bylo doporučováno u oresi kde jsem si kuchyň nechávala zhotovit. Nejlepší co bych asi doporučila všem co to tak mohou mít je okno u dřezu, hezky vidím na zahradu když se děti hrají.

Další zajímavé články

Jak opravit okenní tabule | rady
Jak opravit okenní tabule | rady. Opravou okenní tabule se míní její výměna. Opravit prasklou tabuli nelze, jedině prasklinu přelepit průhlednou pásko…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.