Přejít k hlavnímu obsahu

Jak si pořídit reklamu na auto

Máte auto a zdá se vám jeho provoz den ode dne dražší? Existuje možnost, jak si na sebe může automobil (při)vydělávat sám. Když má majitel auta zájem a splní požadavky reklamní společnosti, respektive zadavatele, může na své auto nechat umístit reklamu. Ta mu pak zajistí pravidelný příjem jen z toho, že automobil využívá.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Dominik Peprný (neověřeno) | Pá, 11/23/2018 - 06:02

Také máme ve firmě několik aut polepených naší reklamou. Funguje to skvěle. Příjde mi, že lidé se dnes snaží investovat co nejvíce peněz do online propagace a na tu fyzickou, které si člověk všimne když jde po ulici se často zapomíná. Další věc, která se nám z hlediska propagace firmy velmi osvědčila jsou takové ty světelné projektory na projekce loga firmy. Ty fungují opravdu výborně.

Jirka Hrabal (neověřeno) | Po, 04/08/2019 - 14:11

Do něčeho takového bych do budoucna také rád investoval. Taková reklama na autě může mít opravdu velký vliv na zákazníky... Zvlášť pokud je dobře udělaná a zaujme. Myslím si ale že podobný efekt může mít třeba i dobře umístěná reklamní plachta.

Další zajímavé články

Jak připravit čaj rooibos
Jak připravit čaj rooibos | rady a tipy. Tento vynikající nápoj původem z jižní Afriky nejenom výborně chutná, ale také osvěží a nabije nás energií. V…