Přejít k hlavnímu obsahu

Jak si užít Vánoce na horách | rady

Jak si užít Vánoce na horách | rady. Prožít Vánoce někde jinde než doma, je jistě romantické, ale rozhodnutí nebývá tak lehké. Zvláště, když jsme vždy na Vánoce seděli v obývacím pokoji u ozdobeného stromku, poslouchali z televize Gotta atd. Pokud nechcete přijít o část klasických prožitků, jeďte na hory u nás doma, pokud chcete poznat i jiné zvyky, jeďte na hory v Evropě. Myslíme, že jiná možnost asi nepřipadá v úvahu, snad do Severní Ameriky? Když už chcete jet na hory, berte také ohled na ostatní členy rodiny. Třeba se rozhodnete si půjčit chatu od kolegy v práci, ale pak odsuzujete třeba manželku k tomu, že Vánoce na horách stráví ne na lyžích, ale u sporáku.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Kristýna Pekařová (neověřeno) | Po, 06/24/2019 - 07:52

Já bych jen dodala, že pokud se rozhodnete slavit Vánoce na horách, tak určitě nepodceňujte výběr teplého oblečení. My takto slavili Vánoce před dvěma lety a právě třeba se sháněním nějaké pořádné teplé bundy jsem měla docela problém. Mohlo za to hlavně to, že jsem v té době čekala naši malou, takže už jsem potřebovala nějakou těhotenskou bundu, protože do té normální jsem se nevešla. Nakonec jsem ale jednu našla a v té mi na horách zima nebyla. :-)

Další zajímavé články

Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.