Přejít k hlavnímu obsahu

Jak si vsadit Sportku online?

Od ledna roku 2017 bylo možné, pro sázkové  společnosti možnost získat licenci na provoz hazardních a loterijních her na internetu  pro občany České republiky. Největší loterijní společnost Sazka, na nic nečekala a o licenci zažádala již na začátku ledna tohoto roku. Ministerstvo financí tuto žádost o licenci schválilo ke konci února a Sazka slavnostně spustila online sázení na svých stránkách v pondělí  20. 3. 2017. V tuto chvíli, tak nejoblíbenější českou loterii Sportka můžete hrát z pohodlí svého domova, tedy online.

Sportka je bezesporu nejoblíbenější loterijní hra, která se na našem území hraje již od roku 1957. Cílem této hry je správně tipnout 6 čísel ze 49 možných a odnést si tak hlavní výhru, která se pohybuje v řádech desítek až stovek milionů korun. Pojďme se tedy podívat na to, jak vsadit sportku online.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Jarda (neověřeno) | Čt, 12/06/2018 - 20:50

Jako dlouholetý sázející jsem si založil účet, abych nemusel pokaždé do trafiky (občas je to fakt na dlouho). Nebudu se vyjadřovat k pomalému načítání stránek spolu s častými výpadky nebo k převodu peněz až na druhý den (což znemožní si vsadit on-line když se čeká na nějaké potvrzení platby). Co mne však dostalo bylo zrušení účtu. Došel e-mail, že mám týden na změnu z dočasného účtu na trvalý, pak další, že mám poslední den abych mohl účet převést na trvalý. V e-mailu byl postup, co mám udělat tak jsem tak učinil a měl jsem všechny podmínky zeleně tak, jak to bylo v zaslaném e-mailu. Zároveň jsem si vsadil sportku na dvě slosování a považoval vše za vyřízené. Druhý den jsem se chtěl přihlásit a účet zrušen. Psal jsem na chat, kde mi nějaký sazkabot sdělil, že v podmínkách mají uvedeno, že mají 5dní na ověření zaslaných podkladů a že jsem měl účet ověřit přes banku (což by bylo v pohodě, kdyby to umožňovala i moje banka) nebo na terminálu (kvůli tomu, abych nemusel na terminál, jsem si chtěl zřídit on-line účet) a že mám prostě smůlu. Bohužel mi toto bylo sděleno až po zrušení účtu, teré je prý nevratné (což mi přijde neuvěřitelné, když vinou Sazky dojde ke zrušení účtu, který byl dle zaslaných instrukcí nastaven a dokonce v nastavení bylo označeno vše zeleně, že je v pořádku splněno) Nevěřím, že nejde obnovit účet který byl neoprávněně zrušen chybou správce těchto účtů. Pokud je zaslán e-mail, který je v rozporu s podmínkami tak je chyba na straně Sazky - mělo být v e-mailu jasně napsáno, že lze účet ověřit již jen na pobočce nebo přes bankovnictví a ne že lze nahrát dokumenty on-line. Tímto způsobem Sazka okrádá zákazníky bez možnosti dovolání a chová se jako stát ve státě. Takové praktiky jsem zatím připisoval jen známým "šmejdům" ale u velké společnosti bych toto nečekal. Samozřejmě tímto pro mne sázení skončilo a časem možná budu rád že ukradené peníze sice zamrzí ale ve finále ušetřím. Jen škoda prozatím prosázených peněz, ve snu by mne nenapadlo že je Sazka amatérský podnik. Pokud si tedy chcete někdo založit účet u Sazky, zvažte zda má smysl se nechat okrádat a nevěřte zaslaným instrukcím - jsou prý v rozporu s jejich vlastními podmínkami...
Holt pokrok nezastavíme a nemá cenu se domáhat spravedlnosti když dle operátorky není nikdo kompetentní kdo by se stížností zabýval a vyvodil z toho případné důsledky...

Otakar Fritscher (neověřeno) | Po, 12/31/2018 - 10:42

Systém sazka.cz je naprosto nepoužitelný. Platební brána mi sebrala peníze z účtu a na můj účet u sazka.cz peníze nepřišly. Starosti s vrácení peněz. On-line podpora nepoužitelná. Když se mi nakonec podařilo vložit peníze přes kartu, tak moje sázka (po pracném vyplnění 20ti sloupců) byla zamítnuta, protože jsem nedodržel jakýsi limit četnosti přihlášení. Těch limitů je spousta a nemáte žádnou informaci jak je čerpáte! Vložíte peníze a sázka pak ani neodejde! Naprosté mrhání časem a penězi!!!! Důrazně nedoporučuji!

Vlk (neověřeno) | Po, 03/25/2019 - 08:09

Když jsem se dozvěděl o online sportce, mé srdce gamblera zaplesalo, bohužel systém je nedoladěný, plný nesmyslů a byrokracie. Ověření účtu přes banku? 5 dní na ověření údajů? Co to je? Založit bankovní účet je mnohem rychlejší a mnohem snazší. Online sázení je ten správný krok, nicméně za daného nastavení je lepší vsadit v trafice. Nebo online sázet u konkurence, která to má jednodušší a rychlejší.

Další zajímavé články

Jak si vyrobit sněhovou vločku | rady
Jak si vyrobit sněhovou vločku | rady. Tento návod je přesnou instrukcí k danému videu. Ozdobte si svůj domov krásnou sněhovou vločkou. Na první dojem…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.