Přejít k hlavnímu obsahu

Jak si vybrat mobilního operátora

Následující rady vám umožní se co nejllépe rozhodnout o tom, komu budete každý měsíc platit účty za telefon.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Takže k nim jde přehodit telefonní číslo? A platil za to manžel něco? Já totiž číslo nechci měnit ani za nic, to bych snad raději i zůstala u toho původního operátora:-)

Dobry den, nevim, jestli znate fayn.cz - manzel u nich vyuziva prave VOIP ve firme, prehodil si k nim soukrome cislo a ja kdyz vidim, jake ma ucty za telefon, tak se k nim chystam asi taky, i kdyz se mi moc nechce, sveho operatora mam asi 15 let, ale prece ho nebudu dotovat...

HelenaDvorakova (neověřeno) | Pá, 07/31/2015 - 17:40

Cislo Vam prenesou a neplatite za to nic - staci se podivat na stranky a tam to hnedka najdete. Dokonce jim tam ted sviti i nejaka akce, ze kdyz si do konce srpna zaridite pausal, tak ho mate do konce roku za polovicku. Staci trosku hledat...!

parťák (neověřeno) | Čt, 02/20/2014 - 20:16

V dnešní době se vyplatí nabídka virtuálních operátorů. Já mám City Mobile (http://www.citymobile.cz) a zatím maximální spokojenost.

parťák (neověřeno) | Čt, 02/20/2014 - 20:16

V dnešní době se vyplatí nabídka virtuálních operátorů. Já mám City Mobile (http://www.citymobile.cz) a zatím maximální spokojenost.

Karola (neověřeno) | Út, 07/28/2015 - 09:07

Dobrý den, já se taky chystám odejít od operátora a tak vybírám nového. Ráda bych zkusila nějakého menšího, u kterého nebudu platit vysoký paušál, abych měla něco zdarma, ale spíš bych chtěla opravdu nízké ceny za služby. A taky bych potřebovala, aby nabízel i VoIP. Poradíte mi někoho spolehlivého, prosím? Předem děkuji!

Další zajímavé články

Jak si vybrat běžný účet | rady
Jak si vybrat běžný účet | rady. Založit si běžný účet u první banky, na kterou narazíte, je velmi snadné. Zrušit ho, když jste nespokojeni, je ale sl…
Jak připravit houbovou paštiku
Jak připravit houbovou paštiku | recept z čerstvých lesních hub. Název houbová paštika je celkem zavádějící, respektuji oficiální název, ale lépe by s…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.