Přejít k hlavnímu obsahu

Jak správně vybrat podprsenku

90 % žen vybírá nevhodnou velikost podprsenek. Vyberte si dobře padnoucí podprsenku, která vás nebude škrtit, budete se v ní cítit pohodlně a budete v ní vypadat skvěle. Odbornice na spodní prádlo Helena Konarovská ve svém pražském salonu Le Chaton poradila čtenářkám Proženy.cz, jak vybrat správnou velikost a správný střih podprsenky. Potřebujete zjistit velikost podrpsenky? Sledujte video.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Ahoj Radko, já osobně nakupuji prádlo jen přes e-shop, prádlo. Díky tomu že objednáván jen u nich, tak už mě i znají...Mám větší prsa a úzký obvod a u nich dokáží skvěle poradit i na dálku. Mám i oblíbenou značku a jejich prádlo fakt svělě padne, navíc se dávybrar jak hladká klasika tak sexy krajka. Teď jim zrovna vychází nová kolekce podzim zima, takže už se nemůžu dočkat až zase utratím nějakou kačku za nový kousek!!! Dělají i taokvé super věci jako že přímo natočili pro své zákaznice video, jak volit podprsenku a zárověň ukazují nové modely.

Janička Petrásková (neověřeno) | St, 02/20/2019 - 03:49

Díky za video. Právě s tím výběrem té správné velikosti jsem dřív měla také dost problém. Teď už ale naštěstí nemám. Hlavně vždy, když si kupuji novou podprsenku, tak se snažím vybírat podle kvality. V tom mi například dost pomáhají různé recenze atd.

RadkaPraha (neověřeno) | Út, 03/06/2012 - 11:38

Existuje i nějaký návod jak si bezpečně vybrat podprsenku v e-shopu? Koukala jsem na Leontýnu, Dianku, procházela jsem i podprsenky a přijde mi že to má každý e-shop každá značka trošku jinak..

Další zajímavé články

Jak vybrat manžetové knoflíčky | rady
Jak vybrat manžetové knoflíčky | rady. Manžetové knoflíčky provázejí pánskou módu překvapivě už téměř 800 let. Vždy by měly být součástí pánského šatn…
Jak vybrat vhodné hračky pro psy
Hračky pro svého psa musíte vybírat podle plemene, povahy, temperamentu a dalších charakteristických vlastností. Hračky slouží psům i tím, že hravým u…
Jak správně používat parfém | rady
Jak správně používat parfém | rady. Někdo dává přednost antiperspirantům, jiný zase tělovým sprejům. Ovšem dostáváme se k otázce, proč nemůžeme hezky…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.