Přejít k hlavnímu obsahu

Jak ušetřit na ceně povinného ručení?

Pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem motorového vozidla neboli též povinné ručení je mnohými považováno za nutné zlo, které je vyžadováno zákonem. Pravdou je, že ačkoli je toto pojištění nezbytné pro každého řidiče, nemusíme na něm nutně přeplácet, a proto Vám v dnešním článku přinášíme pár praktických tipů na to, jak sjednat vhodné povinné ručení a co nejvíce ušetřit.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Hana (neověřeno) | Čt, 08/16/2018 - 09:43

Dobrý den, tak na toto pozor, kamarádka si nedávno koupila nějaké levné pneumatiky z nejmenovaného obchodu. Od začátku se mi to zdálo divné, protože byly opravdu podezřele levné. Penumatiky jí vydržely ani ne 2 roky a i tak s nimi měla mezitím velké problémy. Podle mně je lepší si připlatit za kvalitní pneumatiku, než řešit takové problémy. My máme například Oktávku a před 2 roky jsme si koupili přímo tyto https://www.pneuok.cz/alu-kola/brock/rc29-hgvp-8j-x-18-5-112-et50-57.1-… a dodnes jezdí bezproblémově a je na ně spoleh. Takže za mě levné pneu rozhodně ne.

Mára98 (neověřeno) | Čt, 10/25/2018 - 09:10

Když pojistím auto na svého rodiče, tak se mi ale ty bonusy nikdy nezačnou načítat a pořád budu na nule. Nebo se mýlím?

KamSsa1 . (neověřeno) | Pá, 07/19/2019 - 00:00

Já jsem si nedávno také řešil povinné ručení a vyšlo mi dost levně i přes to, že jsem teprve začínající řidič. Moje auto má totiž motor o obsahu jednoho litru, takže to díky tomu vycházi dost výhodně.

Další zajímavé články

Jak se zbavit zamlženého skla v autě?
Nejen v zimním období se často setkáváme se zamlženými skly uvnitř auta. Jak je co nejrychleji odmlžit, když ráno spěcháme? Dá se této situaci předchá…
Jak a proč si koupit dodávku z bazaru?
Potřebujete větší auto pro převážení věcí? Potom může být dobrou volbou právě dodávka. A protože pořizovací cena nové dodávky není příliš nízká, je vh…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.