Přejít k hlavnímu obsahu

Jak v domácnosti využívat zázvor

První dekáda 21. století vynesla zázvor na piedestal zájmu tak vysoký, jako by se jednalo o pochutinu právě objevenou. A přitom zázvor patří k prastarým rostlinám užívaným k léčebným a kulinářským účelům, a to i v zemích českých. Přinášíme několik tipů, jak využívat zázvor v domácnosti.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Jana Majerová (neověřeno) | So, 11/14/2015 - 10:22

Zázvor-komu nevadí štiplavá chuť tak je dobré si ukrojit plátek zázvoru a cumlat jako bonbon.Sem tam do plátku v puse kousnout a zase vycucávat.Věřte tomu,že se vám chřipka,nachlazení/rýma vyhne obloukem....a když si děláme jakýkoliv čaj,tak přidáme plátek zázvoru a po vypití čaje zázvor rozkoušeme a sníme.

Další zajímavé články

Jak vařit v elektrickém parním hrnci
Proč vařit v parním hrnci, proč si pořizovat další „krám“ do domácnosti? Pro štíhlou linii, pro báječnou chuť připraveného jídla nebo pro zdraví. Vaři…
Jak poznat a koupit kvalitní olivový olej
Olivový olej obsahuje mnoho nejrůznějších látek prospěšných našemu zdraví. Určitě vás nepřekvapí, že čím je olej kvalitnější, tím více žádoucích látek…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.