Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vybrat vertikální žaluzie do bytu nebo kanceláře | tipy

Jak vybrat vertikální žaluzie do bytu nebo kanceláře | tipy. Dospěli  jste k názoru, že obyčejné hliníkové žaluzie nepřispějí ke zlepšení vzhledu interiéru bytu nebo kanceláře tolik jako stylové vertikální žaluzie, stojíte před správným rozhodnutím, který typ vertikálních žaluzií vybrat. Vertikální žaluzie jsou praktické a elegantní. Ložnici, obývacímu pokoji, koupelně nebo kancelářským prostorům dodají moderní vzhled. A kromě toho nabízejí snadnou montáž i údržbu.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Tereza (neověřeno) | St, 04/15/2015 - 10:41

Zdravím Vás. S tímhle eshopem bohužel zkušenost nemám, my jsme pořizovali stínící techniku u firmy Urbánek - www.urbanek-ul.cz. Mrkněte, třeba Vám něco padne do oka. Dělají žaluzie i na míru.

Zuzana Bradáčová (neověřeno) | St, 07/15/2015 - 08:25

Dobrý den,
zajímavý článek o vertikálních žaluziích. Pořizovala jsem je do nového baráčku od firmy Garol přes e-shop http://www.garol.cz/vertikalni-zaluzie-a51 a s nákupem jsem byla naprosto spokojená.

Radek (neověřeno) | Pá, 01/29/2016 - 13:54

Hezký článek, zvažovali jsme také vertikální žaluzie. Nakonec se nám víc líbily japonské stěny, které nám nabídla firma Hixon. Dokážou zastínit velkou plochu, ale nejde je natáčet, nicméně dizajnově jsou mnohem pěknější. S firmou jsme byli moc spokojeni, takže sdílím i stránku www.hixon.cz

Lenka K. (neověřeno) | Čt, 03/21/2019 - 09:14

Podobné vertikální žaluzie máme v obýváku, ale abych pravdu řekla, tak proti sluníčku teda moc nepomáhají. Je to určitě lepší, než kdyby tam žádné žaluzie nebyly, ale pořád to není ideální. Proto jsme se to rozhodli vyřešit tak, že jsme si na balkón (na který je vstup právě z obýváku) dali markýzu. To hodně pomohlo.

Další zajímavé články

Jak na úklid oken a žaluzií
Okna v domácnosti myjeme zpravidla několikrát do roka. Snad všichni je ale myjeme před Vánocemi a na jaře. Snad bychom bez čistých oken tyto krásné sv…
Jak vybrat krb do rodinného domu | rady
Jak vybrat krb do rodinného domu | rady. Ke klasické rodinné pohodě patří do rodinných domů neodmyslitelně krb. Krbová kamna jsou dokonalým těžištěm i…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.