Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vyrobit okurkovou limonádu | recept

Okurková limonáda je báječně osvěžující nápoj, který můžeme jako pozornost připravit svým „nealkoholickým“ přátelům při pořádání nějaké sešlosti. Ale okurkovou limonádu si můžeme vyrobit i jenom pro sebe, vyplatí se to, je skutečně dobrá. Limonádu z okurek dokáže připravit každý a všude – je to snadné, rychlé, levné a nelze nic zkazit. Jak vyrobit okurkovou limonádu? Zkuste to podle našeho velice jednoduchého návodu.

Diskuze k článku

Přidat komentář

dobry den ja som ju neskušala ale dnes ju vyskušam určite je dobra a skusim sladidlem dakujem za radu Beliškova

Jitka F. (neověřeno) | St, 06/11/2014 - 15:52

Vyzkoušeno, už ji dělám. Protože je muž diabetik, sladím JEHO sladidlem. V těchhle horkách dělám denně. Samotná voda se nedá pořád pít, ale člověk pít ve vedru musí. Tohle nám chutná a tak pijem jak duhy (okurkovku).

jana gebhartová (neověřeno) | St, 08/13/2014 - 11:26

mám přebytek okurek, tak to zkusím

janaheda (neověřeno) | So, 07/21/2018 - 12:41

Nemyslím, že by se strouhaná okurka měla cedit!!! A neloupu ani nevybírám jadérka - nepřicházím o vlákninu a další látky obsažené pouze ve slupce a vit. E v jadýrkách! Plus takto i částečně zasytí. Dělám roky, mixuji i strouhám, jak se mi chce a brčkem se dá pít i ta. Pokud mixuji, citron tam bez kůry hodím k tomu. Nedějte to zbytečně složitě...

Další zajímavé články

Jak zpracovat kotrč | atlas hub
Jak zpracovat kotrč | atlas hub. Kotrč kadeřavý je parazitická, avšak výtečná jedlá houba s trochu netradičním vzhledem. V lese ji můžete na…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.