Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vyrobit ozdoby na vánoční stromek | DIY

Jak vyrobit ozdoby na vánoční stromek | DIY. Výroba vánočních ozdob vám zpříjemní dlouhé podzimní večery. Zabavíte i svoje děti a ty budou v dospělosti vzpomínat na společně strávené chvíle při přípravě Vánoc. Děti mohou vyrábět jednoduché ozdoby z papíru, korálků, barvit šišky nebo vázat stuhy. Starší děti se mohou pokusit o ozdoby z drátků, vosku nebo lepené tavnou pistolí. Několik nápadů na vlastnoručně vyrobené vánoční ozdoby najdete v článku.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Domi (neověřeno) | Út, 10/16/2018 - 20:34

Moc se mi líbí tento příspěvek svou lehkostí,dopnila bych jen pár řádek o papírových a slaměných ozdobách.Zároveň chápu,že času je málo.Hezké Vánoce!!!! D.

Další zajímavé články

Obrázek není k dispozici
Jak si vyrobit sněhovou vločku
Tento návod je přesnou instrukcí k danému videu. Ozdobte si svůj domov krásnou sněhovou vločkou. Na první dojem vypadá složitě, ale zvládnou to i malé…
Jak upéct máslovou vánočku | recept
Máslová vánočka | recept. Vánočka je tradiční vánoční pečivo, které se v dnešní době dá koupit po celý rok v obchodech. Tomu, kdo byl chtěl letošní sv…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.