Přejít k hlavnímu obsahu

Jak založit s. r. o.? Zvládnete to i online a z pohodlí domova

22. Červenec 2021

Máte chuť změnit svou profesní dráhu a vyměnit jistotu zaměstnání za samostatné podnikání? Chcete se stát svým vlastním pánem a mít konečně možnost zcela samostatně rozhodovat o tom, kolik času věnujete práci a kdy si dopřejete dovolenou? Máte skvělý nápad a jste přesvědčeni, že snadno najdete zákazníky? Patříte mezi zručné řemeslníky a rozhodně se nebojíte, že by o vaše služby nebyl zájem? Se správně připravenou strategií, organizačními schopnostmi, sebekázní a trochou odvahy můžete jako podnikatel úspěšně obstát v jakémkoli oboru. Dejte si však pozor na to, abyste se neocitl v ohrožení váš soukromý majetek.

Chcete-li podnikat, můžete minimalizovat rizika. Skvělým řešením je založit s. r. o.

K legálnímu podnikání vám v České republice ve většině případů stačí získat živnostenský list. Řada činností dokonce spadá mezi živnosti volné, pro jejichž vykonávání nepotřebujete odborné vzdělání ani praxi v oboru. Obvykle je však výhodnější založit s. r. o. Mezi hlavní výhody přitom patří možnost zvolit si jméno společnosti, které dokonale vystihuje její tvář, a minimalizace rizik. Zatímco osoba samostatně výdělečně činná ručí za závazky ze svého podnikání celým svým majetkem, s. r. o., která je právnickou osobou, má majetek vlastní. Případné neúspěchy tak nijak neohrozí finanční ani materiální zajištění společníků a jejich rodin.

Nechcete ztrácet drahocenný čas? Svěřte založení s. r. o. profesionálům!

Rozhodnete-li se založit s. r. o. sami, může se jednat o běh na dlouhou trať. Pokud však využijete služby specialistů na zakládání společností, můžete mít vlastní s. r. o. během pouhých 24 hodin a za velice příznivou cenu. Vše přitom bude zařízeno zcela v souladu s platnými právními normami. Navíc si sami zvolíte, zda preferujete s. r. o. v České republice nebo na Slovensku.

Návod obsahuje komerční sdělení.

Autor: redakce
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak vystavit zálohovou fakturu | rady
Jak vystavit zálohovou fakturu | rady. Téměř každý se již někdy ve svém životě setkal s fakturou. Ale jaký je rozdíl mezi standardní fakturou a faktur…
Jak vybrat podnikatelský úvěr
Vzít si podnikatelský úvěr není pro začínající i zavedené společnosti nic neobvyklého. Právě naopak. Finanční prostředky banky umožní nastartovat podn…