Přejít k hlavnímu obsahu

Jak na velikonoční vajíčko z příze

Přemýšlíte, jak letos ozdobit vaše velikonoční vajíčka? Co takhle ozdobit je přízí? Vajíčka zdobená přízí jsou originální, veselá a jednoduchá na výrobu. Vajíčka z příze rozveselí vaši domácnost a přinesou k vám nádech Velikonoc. Chcete-li si vytvořit svá velikonoční vajíčka z příze, pak určitě zhlédněte následující videonávod od BAMBULKY.ELPOPO s podrobným postupem jejich výroby.

Diskuze k článku

Přidat komentář

poetkavlasta (neověřeno) | St, 03/23/2016 - 08:01

Na velikonoce peču mazance a barvím vajíčka v cibuli (se vzorky větviček).
Jsem už sama, tak toho mnoho nepotřebuji. Ale tradice se stále snažím dodržovat. Je to dědictví našich předků a je to naše kultura.
Zdravím všechny a přeji hezké, pohodové Velikonoce. Vlasta

poetkavlasta (neověřeno) | St, 03/23/2016 - 08:04

Ještě jsem zapoměla, moc děkuji za kuchařku s hezkými obrázky. Uložím si je vždy do počítače a potom udělám někomu radost, když mu píši e-mail. Krása by se měla šířit mezi lidi, aby jim zahřála srdce.
Proto to dělám. Ještě jednou zdravím, Vlasta

Další zajímavé články

Jak vyrobit vajíčko z nití
Výroba (nejen) velikonočního vajíčka z nití je velmi jednoduchá. Zvládnou ji i menší děti, samozřejmě za asistence rodičů. I když výsledná dekorace pů…
Jak na velikonoční výzdobu oken
Velikonoční svátky se velice rychle blíží, proto je dobré začít s velikonoční výzdobou už nyní. V tomto článku se naučíme vyrábět velikonoční filigrán…